Birlik ve dayanışma günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün yerine vekaleten seçilen Prof. Dr. Refik Emre Altekin, belediye işçileri ile bir araya geldi. Başkan Vekili Altekin, günün ilk saatlerinde Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesine giderek, belediye işçilerinin bayramını kutladı. Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün selamlarını iletti. Belediye işçilerine “Sevgili mesai arkadaşlarım.” diyerek, seslenen Vekil Altekin, “Hepinizi Mesut Kocagöz Başkanım ve Kepez Belediyesi adına sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Kepezin Vekili 1 Mayista Iscinin Yaninda 5 (Small)

Muğla'da ormancılardan tatilcilere broşürlü orman yangını uyarısı... Muğla'da ormancılardan tatilcilere broşürlü orman yangını uyarısı...

HİZMETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ

1 Mayıs işçinin ve emekçinin bayramıdır. İşçi ve emekçiler bu ülkenin gerçek çalışanları, ülkenin değerine değer katan bireylerdir. Bu noktada; daha güzel ve yaşanabilir Kepez için ellerinden geleni yapan temizlik birimindeki arkadaşlarımızla mesaiye çıkmadan günün ilk saatlerinde bayramlarını kutlamak için bir araya geldik. Kepez Belediyesi olarak işçinin ve emekçinin hakkını koruyacak bir yönetim anlayışıyla Kepezlilere tüm birimlerle hizmet edeceğimiz noktasından vatandaşlarımıza mesajımı iletmek istiyorum. Vatandaşlarımızın 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramlarını kutluyorum” dedi.

Vekil Altekin, şantiyedeki temizlik işçileriyle sohbet etti, bir taleplerinin olup olmadığını sordu. İşçiler de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde kendilerini ziyaret eden, Vekil Altekin’e teşekkürlerini iletti. Kepez Belediye Başkan Vekili Refik Emre Altekin,1. Sınıf Atık Getirme Merkezi ve Konteyner Atölyesi’ni de gezdi.

Kaynak: BÜLTEN