NOW TV'nin sevilen dizisi Kızıl Goncalar, her hafta birbirinden heyecanlı olaylara imza atıyor. Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu ve Hazal Türesan gibi isimler sergiledikleri oyunculuk performanslarıyla adından sıklıkla söz ettiriyor. RTÜK tarafından “toplumun milli ve manevi değerlerine aykırılıklar” bulunduğu gerekçesiyle iki kez durdurma cezası vermesi verilen dizi final mi yapıyor? Kızıl Goncalar final tarihi ne zaman? Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar son bölümde neler oldu? Habere ilişkin detaylar aşağıda...

Whatsapp Image 2024 04 02 At 11.27.03 Am

KIZIL GONCALAR KONUSU 

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent ile mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem'in kaderlerinin bir araya gelmesini ele alıyor. Dizi, aynı zamanda inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen, anne-baba olmanın birleştirici gücüne vurgu yapıyor.

Kizil Goncalar 3 Bolum Fragman

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Levent, babasının yurtdışına giderek ötenazi olacağını öğrenir. Hem babası Suavi'yle yüzleşmek zorunda kalır, hem de kızı Mira'nın beklenmedik sürprizleriyle başa çıkmak zorundadır. Suavi'nin planlarının arasına gizlice bir plan daha eklemesiyle işler daha da karmaşık bir hal alır. Sadi'nin gözüne giren Affan ile Feyza ve Affan'ın nişanı yapılırken, Hasna ve Müyesser Cüneyd'i avuçlarının arasına aldığını düşündüğü ve her şeyin sorumlusu olduğuna inandığı Zeynep için yeni bir plan hazırlar. Cüneyd Zeynep'in davranışlarından şüphe duyarken bir şüphe daha Nadire'nin doldurduğu Naim duyar. Bu şüphe, Meryem'in korkularıyla baş başa kalmasına sebep olacaktır.

Whatsapp Image 2024 04 02 At 11.27.22 Am

Disneyplus’tan dizi ve film tutkunlarına müjde! Yeni dizi ve filmler eklendi Disneyplus’tan dizi ve film tutkunlarına müjde! Yeni dizi ve filmler eklendi

KIZIL GONCALAR FİNAL Mİ YAPIYOR?

Kızıl Goncalar'ın final yapıp yapmayacağı hakkında araştırmalar hız kesmeden devam ederken, iddiaların doğru olmadığı öğrenildi.

Muhabir: STAJYER MUHABİR REMZİYE KAYA