Son bölümde yaşanan trajedinin ardından, ekran başındaki izleyicilerin nefesleri kesilmiş, heyecan dolu anlar yaşanmıştı. Ancak yeni fragmanla birlikte, Ünal Ailesi'nin karşı karşıya kalacağı büyük bir olayın izleriyle dolu bir gelecek bölümüne doğru ilerliyoruz.

0X0 Kizilcik Serbeti Nursemadan Veda Karari 9 Bolum Sonra Dizide Esamesi Kalmayacak 1711972477054

"Kızılcık Şerbeti" adlı dizi, sezon finaline hızla yaklaşıyor. Ceren Karakoç, Nursema karakterini canlandırdığı bu dizinin hayranlarını üzecek bir açıklama yaptı.

0X0 Kizilcik Serbeti Nursemadan Veda Karari 9 Bolum Sonra Dizide Esamesi Kalmayacak 1711972477321

Nişantaşı'nda gerçekleşen bir röportajda Karakoç, "Kızılcık Şerbeti"nin sezon finaline son dokuz bölüm kaldığını belirterek izleyicileri heyecanlandırdı.

0X0 Kizilcik Serbeti Nursemadan Veda Karari 9 Bolum Sonra Dizide Esamesi Kalmayacak 1711972479922

Bu haftadan itibaren geriye sadece 8 bölüm kalmış olacak. Karakoç'un verdiği ipuçları, dizinin final tarihine dair merak uyandırdı.

0X0 Kizilcik Serbeti Nursemadan Veda Karari 9 Bolum Sonra Dizide Esamesi Kalmayacak 1711972482167

Süper Loto çekiliş sorgulama (19 Nisan) kazanan numaralar hangisi, MPİ Süper Loto sorgulama ekranı Süper Loto çekiliş sorgulama (19 Nisan) kazanan numaralar hangisi, MPİ Süper Loto sorgulama ekranı

Çekimlerin yoğunluğuna rağmen setteki huzurlu ve uyumlu ortamdan bahseden Karakoç, "Biz aile gibiyiz. Setlerde iki sezon süren işlerde genelde uyumsuzluk oluyor diyorlar ama biz aile gibiyiz. Keyifli çalışıyoruz," dedi.

0X0 Kizilcik Serbeti Nursemadan Veda Karari 9 Bolum Sonra Dizide Esamesi Kalmayacak 1711972485496

Önümüzdeki bölümlerde dizinin tansiyonunun daha da yükseleceği ve olumsuz gelişmelerin artacağı öngörülüyor. Özellikle Fatih ve Doğa arasındaki ilişkinin nasıl şekilleneceği büyük bir merak konusu haline gelirken, Ünal Ailesi'nin büyük bir şok yaşayacağı ve ne yapacaklarını bilemeyecek duruma gelecekleri belirtiliyor. Görkem'in gerçek yüzünün ortaya çıkması ise herkesi mutlu edecek bir gelişme olacak. Bununla birlikte, aşk üçgenleri ve karakterler arasındaki ilişkilerin giderek karmaşıklaşacağı ve yeni gelişmelerin yaşanacağı yeni bölümde izleyicileri büyük bir heyecanın beklediği vurgulanıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ