Show TV'nin sevilen yapımlarından biri olan Kızılcık Şerbeti'nin sezon finali için net bir tarih belirlendi. Dizinin hayranları, heyecanla sezon finalinin ne zaman olacağını beklerken, yapımcılar sonunda tarihi açıkladılar. Kızılcık Şerbeti'nin sezon finali, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Uzun süredir devam eden bu dizi, sezon finaline girmek üzere. Show TV'nin popüler yapımlarından biri olan Kızılcık Şerbeti, sezon finali için kesin bir tarih belirledi. Dizi tutkunları, sezon finalinin ne zaman gerçekleşeceğini merakla beklerken, dizinin Nursema karakterine can veren Ceren Karakoç sezon final tarihini açıkladı.

Sezon1

Dizinin izleyicileri, heyecanla sezon finalinin hangi tarihte olacağını öğrenmek için beklerken, sonunda sezon finalinin tarihini netleştirdiklerini açıkladı.

GELİNİM MUTFAKTA İSİM KİM 19 NİSAN || Gelinim Mutfakta puan durumu, bilezikleri kazanan kim oldu? GELİNİM MUTFAKTA İSİM KİM 19 NİSAN || Gelinim Mutfakta puan durumu, bilezikleri kazanan kim oldu?

“SON 9 BÖLÜM”

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç, Nişantaşı'nda gezerken görüntülendi. Oyuncu, “Son dokuz bölüm kaldı çekmediğimiz, sonrası sezon finali yapacağız. Ondan sonra tatile çıkacağız. Setlerde iki sezon süren işlerde genelde uyumsuzluk oluyor diyorlar ama biz aile gibiyiz. Keyifli çalışıyoruz” diye açıklama yaptı. Alışverişe için nişantaşı’na giden Karakoç, “Eskiden alışverişe çok para harcardım. Artık ihtiyaca yönelik alışveriş yapıyorum. Daha çok gezmeye ve içmeye para ayırıyorum. Eşimin programı uyarsa bir yurt dışı ve arkadaşlarımızla tekne planımız var. Onun dışında planımız yok” diye ekledi.

“BİR SAATİMİZ BİLE KIYMETLİ

Karakoç, “Eşiniz Osman Karakoç da oyuncu. Aynı mesleği yapıyorsunuz. Birbirinize vakit ayırabiliyor musunuz?” sorusuna, “Eşim biraz farklı sektöre girdi. Yabancı şirkette eğitmenlik yapıyor. Bir saatimiz bile kıymetli. Birbirimize zaman ayırıyoruz. Eşimin asıl mesleği oyunculuk, pandemiyle beraber böyle sektöre girdi. Oyunculuktan farklı bir yanı yok. Orada da hikaye anlatıcılığı var biz de hikaye anlatıyoruz” diye belirtti.

kızılcık-3

“UMARIM DİZİ VE SİNEMALARDA OYNARIZ”

Dizideki partneri ile okul arkadaşı olan Karakoç, “İleride, ‘Umarım dizi ve sinemalarda oynarız’ demiştik. ‘Kızılcık Şerbeti’ sürpriz oldu. Benim anlaşmam okeylenince Serkan beni arayıp, ‘Bende diziye giriyorum partnerim oldum’ demişti” diye açıklama yaptı . Hep makyajsız görüntülenmesine oyuncu, “Güneş gözlüğünü de tanınmamak için değil, rahatsızlığım olduğum için takıyorum. Gözümden hastalığım var. Serkan, ‘Hava kararınca bile takıyorsun’ diye dalga geçer hep Serkan… Hava kapalı olunca bile takıyorum” şeklinde ifade etti.

Kızılcık Şertbeti

‘”İKİ ABDULLAH ÜNAL’I DA SEVİYORUM”

Settar Tanrıöğen’in beyin kanaması sonucu dizisinde ayrılmasına, oyuncu Karakoç; “Settar Abi’yle çalışmak kıymetli. Ondan çok şey öğrendim. Öğrenmeye devam edeceğim. Sağlık durumu iyi, eve geçti. Tekrardan işlerine dönmesini bekliyoruz. En son görmeye gittik ve sohbet ettik. Diziyi izlediğini söyledi. Sete ziyarete geleceğini söyledi. İki oyun ve dizisi vardı, baya yoğundu” dedi. Tanrıöğen’in yerine Ahmet Mümtaz Taylan’ın gelmesine oyuncu, “Çok başarılı biri… Bizim için çok kıymetli… Bambaşka bir Abdullah Ünal canlandırıyor. İki Abdullah Ünal’ı seviyorum” diye konuştu.

Muhabir: STAJER MUHABİR REMZİYE KAYA