Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan seçim öncesinde esnaf ziyareti yaparken, bir esnafın kendisi hakkında eşiyle yaptığı telefon konuşmasına şahit oldu. Esnafa "Beni mi konuşuyorsunuz" diyen Başkan Kotan'a esnaf Pınar Akça, "Eşime acaba başkan olunca makamında kendisini ziyaret edebilir miyiz diyordum" dedi. Başkan Kotan da çifte belediyede kendilerini ağırlama sözü verdi. Başkan Kotan sözünü tuttu ve Konyaaltı ilçesinde market çalıştıran Pınar Akça ve ailesini kendi makamında ağırladı. Ziyarete Pınar Akça, eşi Fatih Akça ve iki oğluyla geldi.

Kotan Sözünü Tuttu, O Esnafı Makamında Ağırladı (2) (Small)

Meksika’da Türkiye’yi gururlandırdı Meksika’da Türkiye’yi gururlandırdı

MUTLULUK DUYDUM

Seçim öncesinde, Akça ailesinin olumlu konuşmalarının kendisini motive ettiğini belirten Başkan Kotan, “Burada sizlerle bir arada bulunmak benim için çok önemli. Seçim kampanyası boyunca ilçemizdeki esnaflarımızı ziyaret ederken, sizlerin samimiyeti ve desteği beni çok etkiledi. Şehrimizin her kesimden vatandaşlarımızla doğrudan iletişim kurarak, sizlerin beklenti ve taleplerini dinlemek benim öncelik görevim. Daha güzel bir Konyaaltı için birlikte çalışacağız. Sizleri belediyemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duydum” dedi.

Kotan Sözünü Tuttu, O Esnafı Makamında Ağırladı (1) (Small)

BİZLERİ UNUTMADIĞINI GÖSTERDİ


Başkanın samimi yaklaşımından dolayı memnuniyetini dile getiren Pınar Akça, “Başkanımızın bizi makamında ağırlaması bizleri onurlandırdı. Başkanımızın verdiği sözü unutmaması bizim için çok kıymetli. Bu jesti bizim için çok anlamlı oldu çünkü kendisinin seçildikten sonra da bizleri unutmadığını gösterdi. Makamında bizi ağırlayarak sorunlarımızı dinledi, çözüm yolları üzerinde konuştuk. Başkanımızın bu tavrı biz esnaflar için önemli bir destek kaynağı oldu” şeklinde konuştu.

Kaynak: KONYAALTI BELEDİYESİ / BÜLTEN