EURO 2024 karşılaşmalarını HayatPark’ta yer alan dev ekranla vatandaşlarla buluşturan Konyaaltı Belediyesi, Ay-yıldızlıların Avusturya ile gerçekleştirdiği nefes kesen karşılaşmayı yine dev ekranda verdi.

Çeyrek Fi̇nali̇ Eri̇k Dali’yla Kutladilar (12) (1) (Small)

BAŞKAN KOTAN VATANDAŞLARLA İZLEDİ

Sandalyeleri ile HayatPark’a gelen vatandaşlar Bizim Çocuklar’ın 2-1 kazanarak çeyrek finale yükseldiği maçta tek yürek oldu. Maçı Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan da CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz ve yüzlerce vatandaşla birlikte izledi. 

Çeyrek Fi̇nali̇ Eri̇k Dali’yla Kutladilar (8) (Small)

YENİ MÜCADELE HEYECANLA BEKLENİYOR

Maçın 1. dakikasında Merih’ih attığı golle maça adeta 1-0 önde başlayan Bizim Çocuklar, 59. dakikada yine Merih’in golüyle skoru 2-0’a getirdi. Maça Merih Demiral ve kaleci Mert Günok damga vurdu. 66. dakikada rakip Avusturya 1 gol atsa da, Bizim Çocuklar maçı kazanarak, çeyrek finale yükseldi. Bizim Çocuklar, 6 Temmuz Cumartesi günü saat 22.00’de Berlin’de Hollanda ile karşılaşacak.

Çeyrek Fi̇nali̇ Eri̇k Dali’yla Kutladilar (6) (Small)

BAŞKAN ERİK DALI OYNADI

Maçın bitiş düdüğünün çalınmasıyla HayatPark’ta büyük sevinç yaşayan vatandaşlar, Erik Dalı türküsüyle doyasıya eğlendi. Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan da vatandaşlarla birlikte oynayarak, zaferi kutladı.

Yaş sebze ve meyve tüketiciye ulaşamadan israf oluyor… Yaş sebze ve meyve tüketiciye ulaşamadan israf oluyor…

Çeyrek Fi̇nali̇ Eri̇k Dali’yla Kutladilar (1) (Small)Çeyrek Fi̇nali̇ Eri̇k Dali’yla Kutladilar (5) (Small)

Kaynak: KONYAALTI BELEDİYESİ / BÜLTEN