Pop müziğin ünlü ismi Marmaris’te sahne aldı, hayranlarını coşturdu Pop müziğin ünlü ismi Marmaris’te sahne aldı, hayranlarını coşturdu

Konyaaltı Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında bir dizi etkinlik düzenleyecek. Etkinlikler kapsamında ilk olarak 4 Haziran Salı Günü saat 11.00’de Konyaaltı Belediyesi Ana Hizmet Binası’nda sürdürülebilirlik danışmanı Işıl Dilmen Düzgünçınar tarafından “Çevre ve İnsan-Sürdürülebilir Yaşamın Temelleri” konulu bir seminer verilecek.

Konyaalti’nda Çevre Günleri̇ (1) (Small)

EKOLOJİK TİYATRO SAHNELENECEK

5 Haziran Dünya Günü kapsamında 5 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilecek etkinlikler HayatPark’ta yapılacak. Çarşamba günü saat 14.00’te “Atıktan Sanata” adlı resim sergisi açılacak. Etkinlikler kapsamında aynı gün saat 14.30’da yapılacak atölye çalışmalarında çocuklara çim tohum ekimi etkinliği düzenlenecek. Aynı gün saat 15.30’da ise “Bir Başka Rapunzel” adlı ekolojik tiyatro oyunu sahnelenecek.

Konyaalti’nda Çevre Günleri̇ (2) (Small)

YAŞANABİLİR BİR DÜNYA İÇİN

Yaşanabilir bir dünya için çevreyi korumanın büyük önem taşıdığını vurgulayan Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, “Daha yaşanabilir bir çevre ve dünya için çevresel sorunlara karşı farkındalık oluşturmalıyız. Bizler de 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında gerçekleştireceğimiz etkinliklerle vatandaşlarımızda çevre duyarlılığını artırmayı amaçlamaktayız. Ücretsiz gerçekleştireceğimiz etkinliklerimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: KONYAALTI BELEDİYESİ / BÜLTEN