Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü güreş takımı sporcularıyla bir araya geldi. Milli ve ata sporumuz olan güreş sporunun önemine vurgu yapan Başkan Kotan, “30 yıldır Antalya’da yaşıyorum. Ata sporumuz güreşlerin Antalya’da ne kadar önemli bir yere sahip olduğu ortada. Antalya sayesinde ben de güreşleri çok sevdim. Tüm müsabakalara da katılmaya çalışıyorum” dedi.

Dsc 1437 01.Jpeg Adlı Dosyanın Kopyası (Small)

“GENÇLERE GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİZ” 

Sporculara ellerinden gelen desteği vereceğini belirten Başkan Kotan, “Belediye başkanlığı sürecinde yanınızda olup desteğimizi vereceğiz. Hocalarımızla konuşuyoruz. İnşallah milli güreşimizde güzel madalyalar kazanırsınız ve bizleri gururlandırırsınız.

Son dakika… 2024 Havza Yağlı Güreşleri’nde hangi başpehlivan altın kemerin sahibi oldu? Son dakika… 2024 Havza Yağlı Güreşleri’nde hangi başpehlivan altın kemerin sahibi oldu?

Dsc 1459 01.Jpeg Adlı Dosyanın Kopyası (Small)

Sizleri böyle görmek benim için gurur verici.  Bizler Atatürk’ün çizgisinde ilerleyen gençleriz. Mustafa Kemal Atatürk bizlere bilimle, sporla uğraşmamızı öğütlemişti. Bizler de Atatürk’ün açtığı bu hedef doğrultusunda Konyaaltı’ndaki tüm gençlerin sporun her dalıyla uğraşmasını istiyoruz.

Dsc 1512 01.Jpeg Adlı Dosyanın Kopyası (Small)

Onlara elimizden gelen tüm olanakları sağlamak istiyoruz. Sizlerin de başarılarınızla gençlere örnek olmanız bizler için çok kıymetli” diye konuştu.  Ziyarette sporculara baklava ikramında bulunuldu.

Kaynak: BÜLTEN