Antalya’da akıl almaz kaza can aldı. Kaza, dün saat 20.00 sıralarında Kızlarpınarı Mahallesi D-400 kara yolunda meydana geldi. AT (20) idaresindeki 35 BUL 281 plakalı motosiklet, refüjdeki korkuluk demirinin açık olan kısmından karşıya geçme çalışan Kıymet Akyol'a katıldı.

Antalya Yolun Karsisina Gecerken Motosik 17373 (1)

Antalya’nın o ilçesinde korkutan yangın… İlçe sakinleri tedirgin Antalya’nın o ilçesinde korkutan yangın… İlçe sakinleri tedirgin

Kazada Akyol hayatını kaybetti, devrilen motosiklet sürücüsü ağır yaralandı. İhbarla bölgedeki ekipler gönderildi. Cenaze Alanya Belediyesi morguna kaldırılırken, haberi alıp, gelen kadının yakınları fenalık geçirdi. Hastaneye kaldırılan AT'nin hayati tehlikesinin olduğu bildirildi.

BURADAN ÇOK CAN GİTTİ

Kaza ile ilgili soruşturma yapılırken, mahallede oturan Ali Akıllı, refüjdeki korkuluk demirinde bulunan aralık nedeniyle çok sayıda ölümlü kaza başlatıldığını söyledi. Daha önce komşularının bölgedeki aynı hayatlarını kaybettiğini Akıllı söyleyerek, "Kaç sefer burayı kapattırdım. Ancak yine de ücretsiz olarak devam ediyordu. Burada çok can gitti.

Antalya Yolun Karsisina Gecerken Motosik 17373 (2)

Buranın bir an önce bakımına bakılmasını istiyordu. 400 metre ileride var ancak burada pek tercih etmiyordu. Mahalle sakinleri olarak buraya geçiş yapmak istiyor" dedi.

Kaynak: (DHA)