"Korkusuz Korkak", 1979 yapımı komedi türünde bir film. Başrolünde usta oyuncu Kemal Sunal'ın yer aldığı bu film, yönetmenliğini Natuk Baytan'ın üstlendiği ve senaryosunu Erdoğan Tünaş'ın kaleme aldığı bir yapım. Film, Kemal Sunal'ın canlandırdığı karakter Mülayim'in hastaneye giderek tahlil yaptırması sonucunda hayatının bambaşka bir hal almasını konu ediniyor. Bugün akşam TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak olması, Kemal Sunal sevenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

6601939C0A11B05B0Be4389E.jpg

KORKUSUZ KORKAK NEREDE ÇEKİLDİ? 

Kemal Sunal'ın başrolünde yer aldığı Korkusuz Korkak filmi, 1979 yılında İstanbul Beykoz ve Anadolu Hisarı'nda çekildi.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan çeyrek altın alan gelin kim, bugünkü Gelinim Mutfakta puan durumu Gelinim Mutfakta 22 Nisan çeyrek altın alan gelin kim, bugünkü Gelinim Mutfakta puan durumu

6601939C0A11B05B0Be438A4.Jpg

KORKUSUZ KORKAK FİLMİ KONUSU NEDİR?

Bir şirkette memur olarak çalışan Mülayim'in sıradan bir hayatı vardır. Ancak onun bu sıradan hayatı, bir gün hastaneye tahlil yaptırmak için gitmesiyle bambaşka bir hal alır. Kendisini gayet sağlıklı hisseden Mülayim, doktorun kendisine altı aylık ömrünün kaldığını söylemesiyle büyük bir yıkıma uğrar. Hiçbir tedavi imkanının olmadığını öğrenen Mülayim, o andan itibaren kalan günlerini korkusuz bir şekilde yaşamaya başlar. Hayatta artık yapacak hiçbir şeyi kalmayan Mülayim, öleceği günü beklemekten sıkılınca çareyi kendisini öldürmek için bir kiralık katil tutmakta bulur. Ne şekilde ölmek istediğini kiralık katile anlatarak onunla anlaşan Mülayim, bu sırada hayatının ikinci şoku ile karşı karşıya kalır. Tahlil sonuçlarında bir yanlışlık olduğunu ve son derece sağlıklı olduğunu öğrenen Mülayim, bu sefer canını kiralık katilden korumak zorunda kalır.

Kaynak: HABER MERKEZİ