Aksu’ya hizmet yağacak Aksu’ya hizmet yağacak

Yerel seçimlere Antalya’da hazırlıklar başladı. CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Cem Kotan, Atatürk Bulvarı’nda bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’nde yaptığı konuşmaya çok sayıda vatandaş katıldı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeniden aday gösterilen Muhittin Böcek’in de katıldığı mitingi andıran açılışa CHP İl Başkanı Nail Kamacı, CHP’nin Kepez Belediye Başkan adayı Mesut Kocagöz, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz ile il ve ilçe yöneticileri, kurum temsilcileri, partililer katıldı.

Kotan Secim Startini Bocakle Verdi Resim (Medium)

“PARTİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, "Her ne kadar 'Nerede bu CHP'li belediyeler' deseler de, biz oradaydık. İlçe ve il belediye başkanlarımızla birlikte vatandaşlarımızın yaralarını sardık, bundan sonra da yaraları sarmaya devam edeceğiz. Her şeye rağmen kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. AK Partililerin de, ülkücülerin de hizmetinde olacağız" dedi.
 

“YARIŞLARA TAKILIP KALMAK, EN BÜYÜK KÖTÜLÜK”

Parti içindeki yarışların geriden kaldığını ifade eden CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, şu şekilde konuştu;
“Parti içindeki yarışmalara takılıp kalmak ülkemize yapılacak en büyük kötülüklerden biridir. Geleceğe güvenle bakabilmenin yolu, 31 Mart'ta CHP'yi Konyaaltı ve Büyükşehir Belediyesi'nde öne geçirmektir. Bunu hep beraber yapalım. Dünle geçirilecek zamanımız yok. Artık dünle ilgili konuları konuşacak vaktimiz de yok. Dün bitti. Bugün yeni bir gün başlıyor Konyaaltı'nda. Zaman zaman haksızlıklar yapıldığını düşünür ve üzülebiliriz. Belki de yapılıyordur. Ama biz CHP'liyiz, yarışmayı bilen partiyiz. Bu yanlışlıkları bir tarafa bırakacağız ve hedefimiz 31 Mart olacak. Konyaaltı CHP'nin kalesi diye yatıp beklemeyeceğiz. Konyaaltı ve Büyükşehir'de oyumuzu azami ölçüde artıracağız. O zaman görevimizi en iyi şekilde yapmış olacağız. Bunun için adaylarımızı kucaklayalım ve onlar için çalışalım.”

Kotan Secim Startini Baskan Bocakle Verdi Resim (Medium)

“HERKES İÇİN YAŞANABİLİR KONYAALTI”


CHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Cem Kotan da açılışta, Konyaaltı'nın sahilini, doğasını, tarihini koruyarak, Konyaaltı’nı herkes için yaşanabilir, daha mutlu bir yaşam sürdürülebilir hale getirmek için yola çıktığını bildirdi.
Konyaaltı’nı katılımcı ve demokratik yerel yönetim anlayışıyla, birlikte yöneteceğini vurgulayan Cem Kotan, Konyaaltı için bugüne kadar yapılan hizmetlerin, Konyaaltı'na değer katan projelerin çıtasını çok daha yükseğe taşıyacağını ifade etti.
Cem Kotan, “31 Mart’a kadar mahalle mahalle, sokak sokak, hane hane çalışacağız. Tüm insanımıza kendimizi, yönetim anlayışımızı, projelerimizi anlatacağız. 31 Mart’tan sonra ise, çok daha fazla çalışacağız. Ortak akılla şekillenen ortak yaşamı birlikte inşa edeceğiz. Kentin ihtiyaçlarını birlikte belirleyeceğiz. Esnafımızla, muhtarlarımızla, meslek odalarıyla, kadınlarla, emeklilerle, gençlerle 7’den 70’e tüm Konyaaltı ile iletişim ve etkileşim halinde olacağız. Hayatın içinde, sürdürülebilir ve yaşayan projeler üreteceğiz. Kaynakların verimli kullanıldığı; gerçek ihtiyaçlara cevap veren projeleri hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.
BÜLTEN

Kaynak: BÜLTEN