Edinilen bilgiye göre, Beytepe Mahallesi Şehit Hakan Gökçe Caddesi üzerinde bulunan 4 katlı bir apartmandan çevrede yaşayan komşuların rahatsız edici kötü koku geldiği ihbarı üzerine harekete geçti.

Mersin’in o belediyesinde imzalar atıldı… Her şeyi belediye karşılayacak Mersin’in o belediyesinde imzalar atıldı… Her şeyi belediye karşılayacak

Konya Cöp Ev (2) (Small)

EVDEN KİLOLARCA ÇÖP ÇIKARILDI

Beyşehir Belediyesi ekipleri ihbar üzerine kötü kolular gelen adrese geldi. Polis ve zabıta ekiplerinin de önlem aldığı evin önünde belediye görevlilerini evinin dış kapısını kilitleyerek içeri almayan ve tepki gösteren daire sahibi kadın K.Ö.’nün polis merkezine giderek evine baskın yapıldığı şikayetinde bulunduğu öğrenildi.

Konya Cöp Ev (3) (Small)

 Belediye ekiplerinin “çöp ev” olduğu iddia edilen adreste daha önce de temizlik çalışması yaptığı ortaya çıkarken, daireye giremeyen ekipler binanın bahçesinde temizlik çalışması başlattı. Bahçede biriktirilen malzemeler ve çöpler belediyenin temizlik ekipleri tarafından bahçe dışına çıkarılıp toplanırken, adrese gelen kepçe ile kamyonlara yüklendi. Yürütülen çalışma sonrası evin bahçesinden 5 kamyon ve 3 traktör römorku dolusu çöp ve atık malzemenin evsel atık merkezine nakledildiği öğrenildi. 

Kaynak: İHA