Müge Anlı Yüzbaşıoğlu, 19 Aralık 1973'te İstanbul'da doğan Türk sunucu ve gazetecidir. 2008 yılından beri ATV ekranlarında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programıyla tanınır. Bu programda kayıp kişileri arama, aileleri kavuşturma ve çeşitli suç olaylarını ele alma gibi konularda çalışmaktadır.

Ruslar gibi Türkler’de akın akın kaçıyorlar Ruslar gibi Türkler’de akın akın kaçıyorlar

Müge Anlı'nın medyadaki yüzü dürüstlüğü, kararlılığı ve olaylara olan profesyonel yaklaşımı ile bilinmektedir. Kendisi, Türk televizyonunun en güvenilir ve popüler figürlerinden biri olarak kabul edilir. Özellikle kişisel hayatını ve ailesini medyada göz önünde tutmayan biridir. Bu anlamda ailesi de merak edilmektedir. Lidya Müge Akdağ kimdir? İşte tüm detaylar…

Lidya Muge Akdag Kimdir 2

Müge Anlı Kızı Kimdir?

Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ'dır. 2002 yılında ilk eşi Burhan Akdağ'dan dünyaya gelmiştir. Lidya Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrencidir. Gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih etmekte ve medya önünde pek görünmemektedir. 2023 yılının Ramazan ayında annesi ile birlikte katıldığı bir TV programında ilk kez kameralar karşısına çıkmıştır. Bu programda güzelliği ve zarafeti ile izleyicilerden tam not almıştır. Lidya Müge Akdağ'ın avukat olmak istediği bilinmektedir.

Lidya Muge Akdag Kimdir 3

Müge Anlı Kızının Babası Kim?

Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ'ın babası Burhan Akdağ'dır. Burhan Akdağ Müge Anlı 1993 yılında evlenmişlerdir. Lidya 2002 yılında doğmuştur. Çift, çocukları 6 yaşındayken 2008 yılında boşanmıştır. Ancak Müge Anlı ve Burhan Akdağ, kızları Lidya için sık sık bir araya gelmişlerdir. Hatta çocuklarını düşünerek tekrar nikah masasına otursalar da ilerleyen zamanda tekrar boşanmışlardır. Müge Anlı eski eşine şiddet gerekçesiyle boşanma davası açmıştır.

Lidya Müge Akdağ Kaç Yaşında?

Eğer Müge Anlı kızı kaç yaşında diye merak ediyorsanız Lidya Müge Akdağ, 2002 yılında doğmuştur. Bu bağlamda 2024 itibarıyla 22 yaşındadır​.

Lidya Müge Akdağ Nereli?

Lidya Müge Akdağ, İstanbul doğumludur. Hayatını bu şehirde sürdüren Akdağ, Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okumaktadır ve avukat olmak istemektedir.

Lidya Muge Akdag Kimdir 5

Lidya Müge Akdağ Babası

Lidya Müge Akdağ babası kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Kendisi Burhan Akdağ’dır ve annesi Müge Anlı ile iki kere evlenip boşanmıştır. Anlı şu an ise İstanbul Asayiş Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlidir. İşte sizin için araştırdığımız tüm ayrıntılar…

Burhan Akdağ Kimdir?

30 Ocak 1961 tarihinde İstanbul'da doğan Burhan Akdağ 1983 yılından beri gazetecilik ve fotoğrafçılık ile aktif olarak uğraşan tanınmış bir isimdir. Yaklaşık 50 yıldır fotoğraf çekmektedir. Gazetecilik kariyerine Güneş Gazetesi'nde başlamış ve Şey Gazetesi ve Tan Gazetesi'nde de çalışmıştır. Top Secret ve Manşet dergilerini çıkaran Akdağ Kanal 6, Star TV, Show TV, Kanal D ve ATV gibi birçok kanalda görev almıştır. Spor muhabirliği de yapmış ve iki Dünya Kupası'nı takip etmiştir. 1999 yılında Müge Anlı ile evlenmiş ve 2008 yılında boşanmıştır.

Lidya Muge Akdag Kimdir 4

Burhan Akdağ İlk Eşi

Müge Anlı ve Burhan Akdağ, Kanal 6'da çalıştıkları dönemde tanışmışlardır. Burhan Akdağ o dönemde magazin müdürü olarak görev yapıyordu. Müge Anlı ile 1993 yılında evlenmiştir. Ancak ilk eşinin ismi bilinmemektedir.

Burhan Akdağ Kaç Yaşında?

Burhan Akdağ, 30 Ocak 1961 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Bugünün tarihine göre ünlü gazeteci 63 yaşındadır.

Burhan Akdağ Nereli?

Akdağ, İstanbul'da doğmuştur. Bazı kaynaklarda kendisinin aslen Manisa'nın Akhisar ilçesinden olduğu da belirtilmektedir. Fakat herhangi bir beyanında aslen nereli olduğundan bahsetmemiştir.

Kaynak: HABER MERKEZİ