Antalya Mart ayını muhteşem filmlerle karşılıyor Antalya Mart ayını muhteşem filmlerle karşılıyor

Antalya Cam Piramit Kongre Merkezi’nde Antalya Şanlıurfalılar Buluşma etkinliğine düzenlendi. Çiğ köfte yoğrulmasından sıra gecesine kadar pek çok renkli etkinliğin gerçekleştiği buluşmada ünlü sanatçı Mahmut Tuncer, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e  pandemi sürecindeki rahatsızlığına latife ederek, "Başkanım seni Azrail bile yenemedi, seçimde hiç kimse yenemez” şeklinde konuştu.

Mahmut Tuncerden Destek Resim

“YİNE HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”

Bululmada yeniden herkesin başkanı olacağını söyleyen Başkan Böcek, "Hiç kimseyi ötekileştirmeden, birleştirici bir çalışma sergiledik. 5 yıl boyunca Antalya'ya hizmet etmeye gayret ettik. Depremde ve sel afetinde yardımlaşma ruhu ile hareket ettik. Hiç kimseye Urfalı mı, başka bir yerli mi diye bakmadık. Acılarımızı birlikte paylaştık 5 yıllık süreci bitirdik. Yine Allah'ın izni ile sizlerle beraber yola devam edeceğiz. Antalya ve hemşeri derneklerimize hep birlikte hizmet edeceğiz. Yine herkesin belediye başkanı olacağım. Hepinizi seviyorum, hepinize sevgiler saygılar sunuyorum” diye konuştu.

Mahmut Tuncerden Boceke Destek Gorsel

DERNEK BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR

Etkinlikte konuşan Antalya Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Mehmet Uymaz, Başkan Böcek'e teşekkür ederek, "Başkanımız her derdimizi çözdü, ne ihtiyacımız varsa yanımızda oldu" dedi. Uymaz, Başkan Böcek'e hizmetleri için plaket takdim etti.

BÜLTEN

Kaynak: BÜLTEN