Konsere, Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara ile eşi Hacer Ceyhan Kara, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, oda başkanları, STK temsilcileri, muhtarlar ve yüzlerce vatandaş katıldı. Şef Özgür Bekiz yönetiminde sahneye çıkan Manavgat Belediyesi TSM Korosu, Bahar Konseri’nde: Zeki Müren, Muazzez Ersoy, Yıldız Tilbe, Sezen Aksu, Zerrin Özer, Esengül, Barış Manço, Özdemir Erdoğan ve daha birçok sanatçının dillere pelesenk olmuş eserlerini seslendirdi. TSM Korosu Solistleri, unutulmaz parçaları başarıyla icra etti.

Mersin’in beklediği o çalışma başladı… Artık Mersin’de ulaşım daha kolay olacak Mersin’in beklediği o çalışma başladı… Artık Mersin’de ulaşım daha kolay olacak

EN GENÇ SOLİST

Manavgat Bugünü Unutmayacak (2)

Şef Özgür Bekiz'in liderliğindeki topluluk, Türk sanat müziğinin en güzel örneklerini icra ederek seyircileri duygusal bir yolculuğa çıkardı. Koronun en genç solisti 9 yaşındaki Yağız Bekiz, “Gölgesinde Mevsimler” icrasıyla dinleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

Manavgat Bugünü Unutmayacak (1)

Atatürk Kültür Merkezi'nin muhteşem atmosferinde gerçekleşen konser, sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonrasında Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara tarafından şef Özgür Bekiz’e çiçek takdim edildi.

MANAVGAT BİR KÜLTÜR VE SANAT KENTİ

Manavgat Bugünü Unutmayacak (5)

Konser sonrasında bir açıklama yapan Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, Manavgatlı sanatseverlere bu güzel etkinliği sunan Türk Sanat Müziği Korosu'na teşekkürlerini ileterek, sanatın ve kültürün önemine vurgu yaptı. Başkan Kara, Manavgat'ın kültürel hayatına katkı sağlayan etkinliklerin devam edeceğini belirterek, sanatın toplum üzerindeki olumlu etkilerine dikkat çekti.

Kaynak: MANAVGAT BELEDİYESİ / BÜLTEN