CW Enerji Manavgat Yağlı Güreşleri yarı final karşılaşmaları tamamlandı. Yarı finalde çeyrek finalde Ali Gürbüz'ü mağlup eden CW Enerji Türkiye Ligi Şampiyonu Orhan Okulu ile İsmail Balaban karşılaşırken, Hüseyin Gümüşalan ise Serdar Yıldırım ile güreşti.   

Güreş karnavalı Manavgat’ta devam ediyor. Manavgat Ilıca Stadı’nda yapılan güreşlerde heyecan devam ediyor. Toplam 74 başpehlivanın katıldığı güreşlerde 1, 2, 3, 4. turlarla Çeyrek ve yarı final karşılaşmaları tamamlandı.

Aziz Yıldırımın Yönetim Kurulu listesi açıklandı... bakın Aziz Yıldırımın listesi de kimler var? Aziz Yıldırımın Yönetim Kurulu listesi açıklandı... bakın Aziz Yıldırımın listesi de kimler var?

D20Haber Denizli Ismail Balaban Baspehlivan Hbr

Yarı finalde İsmail Balaban ile Orhan Okulu ile eşleşti. Güreş sırasında çok zorlu bir Ali Gürbüz karşılaşması yapan Orhan Okulu sakatlık geçirdi. Tedavisi yapılan Orhan Okulu'yu İsmail Balaban mağlup etti.

İkinci güreşte ise Hüseyin Gümüşalan ile Serdar Yıldırım güreşti. Hayli zorlu geçen karşılaşmayı Hüseyin Gümüşalan kazandı. Maçın hakemi karşılaşmayı durdururken, VAR'dan Hüseyin Gümüşalan'ın galip gediği belirlenerek anons edildi.

Böylece Hüseyin Gümüşalan ile Serdar Yıldırım finalde rakip oldular.  

Huseyin Gumusalan

Muhabir: AYŞEM SİCİM