Survivor 21 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Tv8 yayını izle, Survivor yeni tanıtım fragmanı yayın akışında Survivor 21 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Tv8 yayını izle, Survivor yeni tanıtım fragmanı yayın akışında

Mehmet Fatihler Sultanı dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve tarihi işleyen hikayesi ile ilgiyle karşılandı. Dizde güçlü bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Her karakterin tarihi yansıttığı dizide Helena karakterine hayat veren Ayşegül Günay Merak konusu oldu.

0X0 21 Yillik Evlilik Bitti Oyuncu Aysegul Gunay Ile Ali Sinan Demir Bosandi 1673770368306

AYŞEGÜL GÜNAY KİMDİR?

Ayşegül Günay yer aldığı dizi, film ve tiyatrolarla adından söz ettiren isimlerden biri. Anadolu Üniversitesi’nde Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Günay ilk kez 2006 yılında izleyicilerle buluştu. Kaybolan Yıllar dizisi ile hafızalara kazındı. Kariyerine hız kesmeden devam eden Günay Lale Devri, Aile Saadeti, Yer Gök Aşk, Kuruluş Osman gibi ünlü yapımlarda yer aldı. Ayşegül Günay 21 yıl Kuruluş Osman dizisinin oyuncusuyla evli kaldı.

Aysegulgunay 1

AYŞEGÜL GÜNAY KİMİNLE EVLİ?

Ayşegül Günay 2002 yılında nikah masasına oturduğu Ali Sinan Demir ile 21 yıl evli kaldı. Çiftin ikiz çocukları oldu. Çift 21 yıllık evliliklerini ‘fikir uyuşmazlığı’ sebebiyle geçtiğimiz yıl sonlandırdı.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA