Muğla bu satışı bekliyor… Kapış kapış bilet alıyorlar Muğla bu satışı bekliyor… Kapış kapış bilet alıyorlar

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı kapsamında vatandaşlarına kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Belediye, resmi hesabından yaptığı duyuru ile Kurban Bayramı’nda belirlenen mezbahaneye ulaşımın gün boyu ücretsiz olacağını ilan etti.

Mersinmezbahane (Small)

Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamlayan Mersin Büyükşehir Belediyesi 9 gün sürecek olan bayram süresince vatandaşlara kolaylık sağlamaya devam edecek. Kurban Bayramı tatili süresince vatandaşlarına hizmet verecek olan Mersin Belediyesi hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Belediye resmi hesabından yaptığı duyuru ile belirli tarihlerde belirlenen bölgedeki mezbahaya ücretsiz ulaşım imkanı sağlayacak.

Mersinduyuru (Small)

GÜNBOYU ÜCRETSİZ HİZMET

Kurban Bayramı'na özel birçok çalışma geçekleştiren Mersin Büyükşehir Belediyesi tatil süresi boyunca vatandaşlarına her alanda kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi 16-17 Haziran tarihlerinde vatandaşlarını mazbahaneye gün boyu ücretsiz taşıyacak.

Belediyenin yaptığı açıklama şu şekilde; Kurban Bayramı'nda 16-17 Haziran tarihlerinde belediyemize ait toplu taşıma araçları Yakaköy Mezbahanesi’ne gün boyu ücretsiz hizmet verecektir.

Muhabir: antalyaningundemi.com / SİBEL YEŞİL