Mersin Belediyesi, yol çalışmalarına son hız devam ediyor. Belediye tarafından yapılan açıklamaya göre Mersin’de birçok yolda çalışmalar gerçekleştirilecek. Yapılacak olan çalışmalar nedeniyle Mersin’de belirli noktalarda 180 gün boyunca kontrollü bir şekilde trafik kapalı olacak. Konuya ilişkin Mersin Belediyesi’nden bir duyuru yapıldı.

20220618 Tarsusta Yol Calismalari Devam Ediyor 424205 (Small)

Toplumun ruh sağlığı için dev proje Toplumun ruh sağlığı için dev proje

MERSİN’DE KAPATILACAK O YOLLAR

Mersin Belediyesi, çalışmalarını yürütmeye devam ediyor. Belediye, yol çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada; "TCDD Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Mersin-Adana-Osmaniye-Gaziantep Yüksek Standartlı Demir Yolu Hattı ve İnşaatı ile Elektromekanik Sistemleri Temini İşi kapsamında Tarsus ilçesi, Gazipaşa Bulvarı’nda çalışma yapılacak olup yol, 06.05.2024 tarihi itibarıyla 180 gün süreyle kontrollü ve yönlendirmeli şekilde trafiğe kapalı olacaktır" ifadelerine yer verdi.

Tarsus Gazıpasa (5) (Small)

Tarsus ilçesi, Gazipaşa Bulvarı’nda belirtmiş oldukları bölgelerde çalışma yapılması nedeniyle kapalı bölgeye bağlı tali yollar, sokaklar ve sokağa bağlı olan kısımların da kapalı olacağını açıkladı.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN