Antalya’da yaşayan vatandaşlar, sıcak havalardan dolayı soluğu denizde alıyor. Yaz aylarının bir anda bastırmasıyla birlikte vatandaşlar, bunaltıcı havaların etkisinde kalıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Antalya için yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’nın bazı ilçelerinde yağış bekleniyor. Peki 24 Mayıs Cuma günü Antalya’da hangi ilçelerde yağış olacak? Antalya’da yarın hava nasıl olacak?

24 MAYIS CUMA GÜNÜ ANTALYA HAVA DURUMU

Antalya Yagmur 24 Mayis (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 24 Mayıs Cuma günü sağanak yağışlı bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 24 Mayıs Cuma günü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Bulutlu Hava 24 (Small)

DEMRE

Demre’de 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 24 Mayıs Cuma günü sağanak yağışlı bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya Yagis 24 Mayis (Small)

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 24 Mayıs Cuma günü sağanak yağışlı bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

Antalya’nın tarım ilçesinde yeni dönem başlıyor Antalya’nın tarım ilçesinde yeni dönem başlıyor

İBRADI

İbradı’da 24 Mayıs Cuma günü sağanak yağışlı bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 21 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Antalya 24 Mayis Yagis (Small)

KEMER

Kemer’de 24 Mayıs Cuma günü sağanak yağışlı bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

Yagmur 24 Mayis (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 24 Mayıs Cuma günü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

Parcali Cok Bulutlu Antalya 24 (Small)

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

SERİK

Serik’te 24 Mayıs Cuma günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN