Döşemealtı’nda dün meydana gelen İsmail Tosun’un intiharı büyük şaşkınlık yarattı. 2 çocuk babası 70 yaşındaki İsmail Tosun dün iş yerinde yanında arkadaşları bulunurken çıkardığı silah ile kalbine tek kurşun sıkarak intihar etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek duyurdu… O destekler devam edecek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek duyurdu… O destekler devam edecek

MİLYARLARCA BORCU ORTAYA ÇIKTI

Döşemealtı’nda eski AK Parti meclis üyesi İsmail Tosun’un intiharı çevresi ve yakınlarına büyük şok yarattı. Dün aralarında eski Döşemealtı Belediye Başkanı olan Nurettin Tosun’un da bulunduğu 5 kişinin yanında silahını çıkararak kalbine sıkan İsmail Tosun’un ekonomik olarak zor durumda olduğu ve iflas ettiği öğrenildi.

ismail tosun

Babasının intiharı ardından kayıplara karışan Soner Tosun bugün yapılan cenaze töreninde ortaya çıktı. Tefecilerden borç aldığı aynı zamanda bankalara da milyonlarca lira borcu olduğu öğrenilen Soner Tosun babasının cenaze törenine katıldı. Toplam borcu 1 milyar 733 milyonu aşan Tosun cenaze töreninde polisler tarafından göz altına alındı. Tosun’un ifadesi olayın arka planı açıklayacak.

Muhabir: HABER MERKEZİ