Mucize Aynalar’ filminin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Boran Kuzum, Şebnem Bozoklu, Zerrin Sümer, Eren Demirbaş, İştar Gökseven ve İdil Fırat gibi isimlerin yer alıyor. Orchestra Content imzalı, yapımcıları arasında Mine Şengöz, Tolga Örnek, Alp Çağrı Günal ve Levent Güneri gibi isimler yer alıyor Aynı zamanda filmin yönetmenliğini de yapan Tolga Örnek, ünlü Türk yazar Aziz Nesin’in 6 farklı öyküsünden uyarladığı filmin 5 Nisan 2024 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 8.00.50 Pm

Filmin detayları sosyal medyadan paylaşılırken, oyuncu ekibinin sıkı fanları filmi merakla beklemeye başlamıştı. Trajikomedinin hakim olduğu filmin izleyici ile buluşmasına günler kaldı. Sinemaseverler, sinema salonlarına gitmek için günler saymaya başladı. Mucize Aynalar filminin detayları ne? Mucize Aynalar ne zaman vizyona girecek, konusu ne?

Whatsapp Image 2024 03 31 At 8.00.51 Pm

Defne Samyeli kaç yaşında, genç kızları bile solladı, Maldivlerde mavi bikinisiyle olay pozlar Defne Samyeli kaç yaşında, genç kızları bile solladı, Maldivlerde mavi bikinisiyle olay pozlar

‘MUCİZE AYNALAR’IN KONUSU

Ünlü Türk yazar Aziz Nesin’in 6 farklı hikayesine odaklanan “Mucize Aynalar” filmi, trajikomedi bir alt tür olarak izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. Hayallerini gerçekleştirmek için çabalamaktan hayatlarını yaşayamayan insanların hikayesini anlatıyor.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 8.00.50 Pm (1)

Hayallerini gerçekleştirmek isterken tökezleyen, kendi dünyalarındaki güzellerin farkına varamayan ve onları kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalan insanların yaşamına odaklanan film, şimdiden büyük bir izleyici kitlesini kendisine çekmiş durumda.

Muhabir: STAJYER MUHABİR SENA GÜNEŞ