Antalya’da yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte sıcak hava dalgası da etkisini göstermeye başladı. Sıcaklıkların giderek artmasıyla birlikte vatandaşlar, sıcak havaların ne zaman sona ereceğini merak ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’nın bazı ilçelerinde yağış olacağını açıkladı. Peki Antalya’da 26 Haziran Çarşamba günü (yarın) hava nasıl olacak? Antalya’nın hangi ilçelerinde yarın yağış var?

26 HAZİRAN ANTALYA HAVA DURUMU

Antalya 26 Haziran Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 26 Haziran Çarşamba günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 26 Haziran Çarşamba günü parçalı bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

ATSO’da Başkan Ali Bahar için veda töreni ATSO’da Başkan Ali Bahar için veda töreni

ALANYA

Alanya’da 26 Haziran Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 26 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 26 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya 26 Haziran (Small)

ELMALI

Elmalı’da 26 Haziran Çarşamba günü Gök gürültülü sağanak yağışlı bir havanın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 26 Haziran Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 26 Haziran Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 26 Haziran Çarşamba günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 26 Haziran Çarşamba günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 26 Haziran Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya 26 Haziran Hava (Small)

KEMER

Kemer’de 26 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 26 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 26 Haziran Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 26 Haziran Çarşamba günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya 26 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 26 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 26 Haziran Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 26 Haziran Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

SERİK

Serik’te 26 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN