4 Şubat 2024 tarihinde Vodafone Sultan Ligi 4'üncüsü THY ile karşılaşan Muratpaşa ezici bir üstünlükle mağlup oldu. Burhan Felek Spor Salonu'nda  oynanan mücadelede rakibine set alma şansı bile tanımayan THY ilk seti zorlanarak 27-25 kazansada diğer iki seti 25-17 ve 25-20 ile rahat kazandı. Maçın en çok sayısını kaydeden isim 25 sayı ile THY'nin Pasör Çaprazı Kiera Van Ryk oldu. Muratpaşa'da maçın en çok sayı bulan ismi ise 15 sayılık performansıyla Smaçör Anastasia Guerra'ydı.

MAÇIN İSTATİSTİKLERİ

Muratpaşa toplam 51 sayı bulurken, THY Toplam 59 sayı buldu. Muratpaşa toplam da 95 kez hücum ederken, THY toplamda 102 kez hücum etti. Hücum sayılarında 51'e 43 THY'nin üstünlüğüyle sonuçlandı. Muratpaşa Belediye Sigorta Shop takımı Sadece Ace atma konusunda rakibine üstünlük sağladı.

Filenin Sultanları ve Efeleri Döşemealtı’nda yetişiyor Filenin Sultanları ve Efeleri Döşemealtı’nda yetişiyor

FENERBAHÇE GELİYOR

Muratpaşa Belediye Sigorta Shop takımı önümüzdeki bu haftasonu Lider Fenerbahçe'yi konuk edecek. 11 Şubat Pazar günü saat 14:00'de Süleyman Evcilmen Spor Salonunda oynanacak mücadelenin biletleri satışa çıktı. taraftarlar Biletinial.com internet sitesinden biletlerini alabilirler. Bilet fiyatları ise 250 TL 1.Kategori ve Saha içi 300 TL olmak üzere ikiye ayrılıyor. STAJYER MUHABİR/ABDÜLSAMET FİKİRDANIŞ

Kaynak: STAJYER MUHABİR/ABDÜLSAMET FİKİRDANIŞ