Antalya Kepez’de anneler ve çocuklar, ‘Anne Çocuk El Ele’ etkinliğinde buluştu. Kepez Belediyesi, Anneler Günü’nde Dokuma Park’ta, anneler ve çocuklara yönelik aktivitelerle dolu bir etkinlik hazırladı. Sahne şovları, anne çocuk atölyesi ve çeşitli aktivitelerle anneler ve çocukları birlikte vakit geçirme ve eğlenme fırsatı buldular. Kepez Belediyesi, ayrıca Anneler Günü dolayısıyla tüm müzelerini anneler ve çocukları için ücretsiz olarak ziyarete açtı.

ANNELERİMİZ ÇOK KIYMETLİ

Kepezden Anneler Gununde ‘Anne Cocuk El Ele Etkinligi 3 (Small)

Bir Yılan Hikayesi: Mersin’in Binlerce Yıla Dayanan Şahmeran Efsanesi! Bir Yılan Hikayesi: Mersin’in Binlerce Yıla Dayanan Şahmeran Efsanesi!

Kepez Belediyesi Başkan Vekili Refik Emre Altekin, Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın ve CHP Meclis Üyesi Nilüfer Deveci de, ‘Anne Çocuk El Ele’ etkinliğine katılarak, anneler ve çocukların bu güzel gününe ortak oldular. Anneler Günü’nü kutlayan Vekil Altekin, annelerin değerini vurgulayan bir konuşma yaptı. Altekin, “Sizler çok değerli çiçeklersiniz. Çok değerli kalplersiniz.

Kepezden Anneler Gununde ‘Anne Cocuk El Ele Etkinligi 4 (Small)

Cennet annelerimizin ayağına serilmiş. Her anne bir melektir. Aslında annelerimize hangi sözlerle ifade edeceğimizi bilemiyoruz. Çünkü annelerimiz çok kıymetli…" dedi. Bir annenin dünyayı değiştirebileceğini vurgulayarak sözlerini sürdüren Vekil Altekin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde hanım, şahsında da tüm şehit annelerinin anneler gününü kutladı.

Kaynak: BÜLTEN