Dünyanın En İyi Mankeni yarışmasında birinci seçilen Ezel’in Ömer’i Kenan İmirzalıoğlu Kimdir? Dünyanın En İyi Mankeni yarışmasında birinci seçilen Ezel’in Ömer’i Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Son dönemlerde yaptığı açıklamalarla konuğu olduğu televizyon programlarına damga vuran ve dikkat çeken açıklamalarıyla vatandaşların eleştirilerine maruz kalan Batırel, arama motorlarında en çok araştırılan isimlerden biri olmuş durumda.

Whatsapp Image 2024 04 17 At 09.37.49

NECMETTİN BATIREL KİMDİR?

1946 İstanbul doğumlu olan Necmettin Batırel, gazetecilik okulu mezunudur. Eğitimini tamamlamasının ardından basın hayatına giriş yapan ve Türkiye’nin adını duyurmuş gazetelerinde görev yapan Necmettin Batırel 72 yaşındadır. Türkiye Gazetesi'nde ekonomi alanında yazılar kaleme alan Batırel, 2015 yılında iki oğlundan birini kaybetmiştir.

Whatsapp Image 2024 04 17 At 09.37.50 (1)

NECMETTİN BATIREL İSTİFA SEBEBİ

Beşiktaş üyeliğinden istifa eden Batırel, istifasını sosyal medyadan duyurmuş ve şu açıklamaları yapmıştır: “Bugünden itibaren Beşiktaş taraftarlığımı mezara gömdüm. Sporu siyasete alet ettiler. Yazıklar olsun. Utanın be utanın Erdoğan olmasaydı o stada asla kavuşamazdınız.”

Muhabir: STAJYER MUHABİR SİBEL YEŞİL