Türk Halk Müziği şarkıcısı Nihat Doğan, Oğuzhan Toracı’nın YouTube programına katıldı. Nihat Doğan programda özel hayatına dair birçok konuya değindi. Doğan, henüz 11 yaşında bir çocukken kaybettiği babası hakkında yaptığı açıklamalar ile sevenlerini üzdü. Peki Nihat Doğan neler anlattı, hangi anıları anlattı? İşte Nihat Doğan’ın merak edilen açıklamaları…

Berfu Yenenler kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi, çocuğu var mı, instagram hesabı Berfu Yenenler kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi, çocuğu var mı, instagram hesabı

Nihat7

"ELİMDE SİGARA SÖNDÜRDÜ"

Babasının şarkıcılığı yadırgadığını söyleyen Doğan, "Sanatçı olmak ayıp bir şeydi ve bu yüzden bana hakaret etti. Hatta bir gün şarkı söylerken beni yakalamıştı ve elimde sigara söndürmüştü. Rahmetliden bana kalan tek iz de bu" diye belirtti.

"PARAYI MUAVİNLİK YAPARAK VE DÜĞÜN SALONLARINA ÇIKARAK KAZANIYORDUM"

Şarkıcılık dışında bir ara magazin yorumculuğu da yapan Doğan, "İlk kasetim bittiğinde o esnada çalışıyordum. Muavinlik yapıp düğün solanlarında sahneye çıkıyordum. Öyle parayı çıkarıyordum" diye konuşmasına devam etti.

"BU NASIL BİR NAZAR?"

Doğan, eski eşi Seda Sayan ile ayrılma sürecinden bahsederken, stüdyoda ki şişeler birden patladı. Şişelerin patlamasına şaşıran şarkıcı, "Bu nasıl bir nazar, bu nasıl bir gözdür?" şaşkınlığını dile getirdi.

"SEVDİĞİM BİR ZEHİR"

Felsefe merakından da bahseden Doğan, eski eşi Seda Sayan'la yaşadığı aşkla felsefeye sardığını belirtti.  "Magazin benim için zehir, sevdiğim de bir zehir!" diye ekledi.

Nihat9

"SENSİZ GEÇEN VE SADECE BABASIZLIĞI HATIRLATAN BİR GÜN DAHA"

16 Haziran 2019’da duygusal bir Instagram paylaşan şarkıcı, "Ortada Fehmi amca, rahmetli İsmet halam ve babam. Gençlik yıllarında Muş’ta çekilmiş bize kalan hatıra. Sensiz geçen ve sadece babasızlığı hatırlatan bir gün daha. Rabbim senin mekanını cennet etsin babacığım. Yaşayan tüm babaların Babalar Günü'nü kutlar, rahmete göçmüş olanlara da Allah’tan rahmet dilerim" diye mesaj eklemişti.

Muhabir: STAJYER MUHABİR ARZU KAYNAK