Erzincanlılar doyasıya eğlendi Erzincanlılar doyasıya eğlendi

Kültür ve sanat şehri Antalya’da şubat ayında da birbirinden farklı tiyatro oyunları Antalyalılarla buluşmaya devam ediyor. Sevilen oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyolu’nu buluşturan 2 perdelik Ölü’n Bizi Ayırana Dek adlı komedi türündeki tiyatro oyunu Antalya Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Biletlerin satışa çıktığı oyunda boşanmak üzere olan bir çiftin evde bir ceset bulmasıyla gelişen olaylar anlatılıyor.

20 Şubat Salı akşamı saat 20.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olan oyunun bilet fiyatları ise 400 TL ile 600 TL arasında değişiklik gösteriyor. Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkkan ve Ebru Cündübeyoğlu’nun yazdığı oyunun konusu ise şu şekilde;

Cansu ve Serdar; evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce, kendilerine düzenlenen bir “kutlama” partisi ardından, sabah uyandıklarında ise birbirlerini sızmış olarak aynı yatakta bulurlar. Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir. Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacak.

Muhabir: AYŞEGÜL ŞAHİN