Bu yıl ikincisi düzenlenen ve ANSAN üyeleri ile edebiyat severlerin katıldığı atölyede ilk gün edebiyat, yazı ve öyküye dair bilgiler verilirken ikinci gün ise öykü yazım teknikleri hakkında uygulamalı anlatım gerçekleştirildi.

ANSAN her ay gerçekleştirdiği etkinlikler sayesinde sanat ve edebiyatı bir araya getirmeye devam ediyor. Etkinlikler kapsamında "Şiir Akşamüstleri" ile şiir programları düzenleniyor, "Yazarlar ve Kitapları" programı ile yazarların edebiyat severlerle buluşan yeni kitapları tanıtılıyor ve "Gezelim Görelim" programı ile de dernek üyelerinin gezip gördüğü yerler belgesel olarak sunuluyor.

Alanya’daki bu gösteri neferleri kesti Alanya’daki bu gösteri neferleri kesti

Ansan Dan Sanat Etkinligi (Small)

ANSAN ÜYELERİ KATKI SUNUYOR

Atölyede yer alan üyeler ve edebiyat gönülleri dışında atölyeyi izlemek için gelenler de çalışmalara dahil olarak ANSAN'da eğlenceli bir etkinlik gerçekleşmesine katkıda bulundular. Antalya Sanatçılar Derneği Başkanı Cahit Çakçıl, etkinliklerin ardından yazar Sevim Korkmaz Dinç'e katılım belgesini vererek teşekkür ederken ANSAN Başkan Yardımcısı Nadire Sönmez de yazar Sevim Korkmaz Dinç'e "ANSAN Anneler Günü Sergisi’nde yer alan ve Bihter Üner'in 6100 adet boncuk kullanarak işlediği Atatürk tablosunu dernek adına hediye etti. 

Muhabir: GÜNAY SARI