Amazon, abone sayısını arttırabilmek ve Prime Gaming hizmetini duyurmak amacıyla ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Oyun severlerin akın ettiği kampanya gündeme damgasını vurdu. Amazon prime, son olarak popüler oyunlar arasında yer alan Bus Simulator 21 Next Stop oyununu ücretsiz dağıtmaya başladı. 1 Mayıs tarihine kadar geçerli olan kampanyaya yoğun ilgi bulunuyor. Oyunun ücretsiz bir şekilde nasıl alınacağı ise merak konusu oldu. Peki Bus Simulator 21 Next Stop oyunu nasıl alınır? İşte ayrıntılar…

Amazon Prime Gaming

Bus Simulator 21 Next Stop, Stillalive Studios tarafından geliştirilerek 2021 yılının Eylül ayında piyasaya sürüldü.  Piyasaya sürülmesinin ardından oyun severler arasında popüler kalmaya devam eden oyun, Amazon Prime Gaming aboneleri için ücretsiz erişime açıldı. Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak isteyen oyun severlerin yapması gereken tek şey oyunu kütüphanelerine eklemesi ve ardından oyunu indirerek oynayabilirler.

Bus Simulator 21 Next Stop Oyun

BUS SİMULATOR 21 NEXT STOP KONUSU NE?

Yayınlandıktan itibaren popüler olmaya devam eden Bus Simulator 21 Next Stop oyunu, büyük bir şehir de oyuncularına otobüs şoförü olma deneyimi sunuyor. Otobüs simülasyonu oyunu olan Bus Simulator 21 Next Stop oyununda farklı güzergahlarda yolculuk yapılarak, yolcuları istedikleri duraklara götürmeyi amaçlıyor.

Bus Simulator 21 Next Stop

BUS SİMULATOR 21 NEXT STOP OYUNU NASIL ALINIR?

Prime Gaming web sitesine girerek, amazon hesabı ile giriş yapın. Hesabınız yoksa 39 TL karşılığında üye olabilirsiniz. Ardından Bus Simulator 21: Next Stop oyununu bularak ‘Oyunu al’ butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Kemer’in koltuğu İkra ve İrem’e emanet Kemer’in koltuğu İkra ve İrem’e emanet

1 Mayıs’a kadar oyunu kütüphanesine ekleyenler, sınırsız sürede oyunu istedikleri zaman indirebilecek.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN