Steam geçtiğimiz aylarda oyun fiyatlarını dolar üzerinden satışa çıkarmaya başladı. Türkiye’de yaşayan oyun severleri hüsrana boğan bu haberin ardından oyun severler, ücretsiz dağıtılan oyunları araştırmaya başladı. Müjdeli haber gecikmedi. Steam yeni çıkan bir korku oyununu kısa süreliğine kullanıcılarına ücretsiz erişime açtı.

Dün yayınlanan Content Warning oyunu 1 günlüğüne ücretsiz olarak satışa çıkarıldı. Fiyatı 5 dolar olan Content Warning oyununu 1 günlüğüne ücretsiz olarak erişime açıldı. Peki Content Warning oyunu nasıl alınır? İşte detaylar…

Content Warning Ucretsiz Steam

Tarımsal girdi maliyetlerinde ortalamanın üzerinde artış Tarımsal girdi maliyetlerinde ortalamanın üzerinde artış

CONTENT WARNİNG KONUSU NE?

Dün yayınlanan Content Warning oyunu, oyun severler arasında büyük heyecan uyandırdı. Çevrim içi eşli oynanabilen oyun korku temalı olmasıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Steam değeri 5 dolar olan oyun, yayınlanmasına özel 2 Nisan saat 19.00’a kadar kullanıcılara ücretsiz erişime açıldı. Bu akşam 19.00’a kadar oyunu kütüphanesine ekleyen kullanıcılar, oyuna sonsuza kadar sahip olacak.

Content Warning Oyun

CONTENT WARNİNG NASIL ALINIR?

Bu akşam 19.00’a kadar ücretsiz olan Content Warning oyununa ücretsiz sahip olmak için yapılması gereken tek şey steam kullanıcısı olmak. Ardından oyun arama kısmından ‘Content Warning’ oyununu arayarak mağaza sayfasından ‘Kütüphaneye Ekle’ butonuna tıklayarak oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN