Geçtiğimiz hafta Orhan Okulu ve Yusuf Can Zeybek’in güreşler öncesi beraber geçirdiği vakitleri sosyal medyadan paylaşmışlardı. Palanın Otağı’nda geçirilen vakitlerde  Orhan Okulu ve Yusuf Can Zeybek, doğal bir ortamda kendi elleriyle pişirdikleri ve topladıkları ürünleri birlikte tüketerek keyifli bir zaman geçirdi. Bu buluşma, güreşçilerin birbirlerini motive etmesine ve dayanışmalarını göstermesine yorumlandı. Her iki güreşçi de bu hafta sonu gerçekleşen güreşlerde büyük bir performans sergileyerek başpehlivanlık kazandı.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/10/BASPEHLIVANLARIN-KAVURMA-KEYFI-1-1.jpg PALANIN OTAĞI BAŞPEHLİVANLARA UĞURLU GELDİ 1

Bigadiç Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’ni Yusuf Can Zeybek ve Kargı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Orhan Okulu kazandı.  Güreşseveler tarafından bu kazanılan zaferler “Palanın Otağı” adlı sosyal medya uğuru olarak yorumlandı. Başpehlivan Yusuf Can Zeybek, Bigadiç Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesinde Antalya yaylalarında keyifli vakit geçirmişti.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/10/BASPEHLIVANLARIN-KAVURMA-KEYFI-1-1.jpeg PALANIN OTAĞI BAŞPEHLİVANLARA UĞURLU GELDİ 2

Güreş sezonunun sonlarına yaklaşırken, dualı çayırda önemli iki güreş organizasyonu gerçekleşişti. Bu mücadeleleri ” Bigadiç Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’ni Yusuf Can Zeybek ve Kargı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Orhan Okulu kazandı.   Başpehlivanlar Palanın Otağında beraber vakit geçirmesi işe yaradı.

Yasin Çoban https://antalyaningundemi.com/