Güreş sezonun bitmesiyle beraber başpehlivanlar antrenmanlar başladı. Orhan Okulu’da antrenmanlara başlayan başpehlivanlardan birisi oldu. Antrenman esnasında kendisini ziyaret eden Palanın Otağı sosyal medya hesabı ile tanınan Mehmet Eken ve down sendromlu Erdem Yılmaz’da katıldı.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/11/orhan-okulu-gorsel-1.jpeg PALANIN OTAĞINDAN VE BAŞPEHLİVANDAN ANLAMLI HAREKET 1

Orhan Okulu’yu çok sevdiğini belirten Erdem Yılmaz gelecek sezon Orhan Okulu’nun bütün kemerlere talip olduğunu söyledi. Sosyal medya paylaşımda antrenman esnasında Orhan Okulu’ya taktik verdiği görülen Erdem Yılmaz’ın görüntüleri sosyal medya kullanıcıların taktirini kazandı. Erdem Yılmaz’ın o anlardaki mutluluğu çok belli oldu.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/11/gures-antrenman-resim.jpeg PALANIN OTAĞINDAN VE BAŞPEHLİVANDAN ANLAMLI HAREKET 3

Başpehlivan Orhan Okulu,  antrenör Kemal Yılmaz ve Palanın Otağı ikinci bir paylaşımında down sendromlu Erdem Yılmaz ile beraber domates kestiler birlikte “vay vay vay” söylemleri ile keyifli vakit geçiren Erdem Yılmaz mutluluğu belli oluyordu. Görüntüler tüm sosyal medya kullanıcılarının taktirini kazandı.

.Yasin Çoban antalyaningundemi.com