Meteoroloji'den vatandaşlara uyarı... Antalya'da sıcaklıklar boğacak Meteoroloji'den vatandaşlara uyarı... Antalya'da sıcaklıklar boğacak

Türkiye’nin dev restoran operatörü TAB Gıda güvencesi ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Popeyes®, Antalya Şarampol Caddesi’ndeki yeni restoranını hizmete açtı.  Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formüllerini bir araya getirerek eşsiz menüler sunan Popeyes®, yeni lezzet durağında misafirlerini ağırlayacak.  Tavuğun en lezzetli hali Popeyes®, Antalya Şarampol Caddesi’nde hizmete açtığı yeni restoranında, zengin menü alternatifleriyle tüm tavuk severleri bekliyor.

Popeyes (2)

TAB Gıda Hakkında:

Türkiye’nin lider restoran operatörü TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®️, Sbarro®️, Popeyes®️, Arby’s®️ ve Subway®️ markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibidir. TAB Gıda bünyesinde Burger King®️ 1995 yılında, Sbarro®️ 2006 yılında, Popeyes®️ markası ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda, 2010 yılında yine dünyaca ünlü restoran markalarından Arby's®️'i bünyesine katmış, ardından 2013 yılında Usta Dönerci®️’yi, 2019 yılında da Usta Pideci®️’yi yaratmış, 2022 yılında ise Subway®️’i bünyesine katmıştır. Bugün Türkiye genelinde 750’den fazla Burger King®️ restoranı, 120’den fazla Sbarro®️, 300’ü aşkın Popeyes®️,120’den fazla Arby’s®️, 100’den fazla Subway®️, 150'den fazla Usta Dönerci®️ ve 40'tan fazla Usta Pideci®️ restoranı bulunmaktadır.

Kaynak: Popeyes BÜLTEN