Nagehan Alçı’nın şok edici iddiaları üzerine Rasim Ozan Kütahyalı internet gündeminin en çok aranan isimlerinden olmuştur. Kendisi ve siniri hakkında söylenenlerle dikkat çeken Rasim Ozan Kütahyalı kimdir sizler için araştırdık.

Ünlü köşe yazarı ve futbol yorumcusunu yakından inceleyelim…

Rasim Ozan Kutahyali Kimdir

Rasim Ozan Kütahyalı Kimdir?

Eski Taraf gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı eski eşi Nagehan Alçı’nın iddiaları ile gündeme gelmiştir. Rasim Ozan Kütahyalı kimdir sorusu sıklıkla sorulmaya başlamıştır.

Rasim Ozan Kütahyalı 30 Nisan 1981 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Babası mühendis, annesi öğretmen olan Rasim Ozan Kütahyalı köşe yazarı ve televizyoncudur. İzmir 60. Yıl Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başlamış olsa da ikinci sınıftayken okulda ayrılmıştır.

Rasim Ozan Kütahyalı köşe yazarlığına 2008 yılında Taraf gazetesinde başlamıştır. Takvim ve Sabah gazetesinde de çalışan Rasim Ozan Kütahyalı 2009-2011 yılları arasında Kanaltürk’de Ters Cephe isimli programda yorumculuk yapmıştır.

2011 yılından beri Beyaz TV’de futbol yorumculuğu yapan Rasim Ozan Kütahyalı bu programdaki skandal ifadeleri sebebiyle yoğun tepki almıştır. Bu sebeple program ile ilişiği 20 Kasım 2017 tarihinde kesilmiştir. 19 Kasım 2017 tarihinde ise Beyaz Futbol isimli programda kullandığı ifadeler sebebiyle yargılanan Rasim Ozan Kütahyalı ertelemesiz 10 ay hapis cezasına mahkûm edilmiştir.

18 Haziran 2024 tarihinden itibaren Beyaz TV’de Hande Sarıoğlu ile 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’na özel Kırmızı Beyaz Futbol programında yorumculuk yapmaktadır.

Özel hayatı ile de merak konusu olan Rasim Ozan Kütahyalı 2010 yılında Habertürk gazetesi köşe yazarı ve televizyon yorumcusu Nagehan Alçı ile evlenmiştir. Çift 3 Ekim 2023 tarihinde boşanmıştır.

Rasim Ozan Kutahyali Kimdir 2

Rasim Ozan Kütahyalı Nereli?

İzmir’de doğan ve büyüyen Rasim Ozan Kütahyalı soy isminde de olduğu gibi aslen Kütahyalıdır. Ailesi Kütahya’dan İzmir’e göçmüştür.

Rasim Ozan Kütahyalı Kaç Yaşında?

1981 yılında doğan Rasim Ozan Kütahyalı 2024 yılı itibarıyla 43 yaşındadır.

Rasim Ozan Kütahyalı Çocukları

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Nagehan Alçı ile olan evliliğinden Ayşe Ela ve Betül Yasemin isminde 2 kızı olmuştur.

Rasim Ozan Kutahyali Kimdir 3

Rasim Ozan Kütahyalı Serveti

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir sorusunda en çok merak edilen konulardan biri serveti olmuştur.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın serveti hakkında kesin bilgiler yoktur. Ancak Nagehan Alçı ile olan, Çengelköy’de bulunan 7 milyon dolarlık evleri serveti hakkında biraz bilgi verebilmektedir.

Ayrıca Nagehan Alçı’nın boşanırken istediği 40 milyon TL tazminat Rasim Ozan Kütahya’nın mal varlığında dair bir işaret olarak görülmüştür. Ancak avukatı bu durumu yalanlamış istenilen paranın mal varlığını belirtmediğini tazminat olarak istendiğini belirtmiştir.

Rasim Ozan Kütahyalı’ya Ne Oldu?

Skandallar ile gündemden düşmeyen Rasim Ozan Kütahyalı ne yaptı merak edilen bir diğer konudur. Son olarak gündeme eski eşinin açıklamaları ile gelen Rasim Ozan Kütahyalı kimdir sorusu için Kütahyal ile ilgili daha detaylı bilgiler verelim.

Rasim Ozan Kütahyalı futbol yorumculuğu yaptığı zamanlarda canlı yayında kullandığı bazı müstehcen ifadeler sebebiyle ağır tepkiler almıştır. Ayrıca Kütahyalı, 19 Kasım 2017 tarihinde Beyaz Futbol isimli programda kullandığı ifadelerden ötürü "halkın bir kesimini alenen aşağılama" gerekçesiyle, ertelemesiz 10 ay hapis cezasına mahkûm edilmiştir.

2023 yılında Nagehan Alçı ile boşanması sebebiyle gündeme gelen Rasim Ozan Kütahyalı 40 milyon tazminat ödemesi ile karşı karşıya kalmıştır. Nagehan Alçı’nın boşanmadan sonra Rasim Ozan Kütahyalı hakkında açıklamaları ise şok etkisi yaratmıştır.

Nagehan Alçı’nın yaptığı açıklamaya göre Rasim Ozan Kütahyalı Nagehan Alçı’nın parasına el koyuyordu. Alçı bu konuda şu sözleri sarf etmiştir.

“Ben bunları anneme dahi anlatmadım. Benim kazandığım parayı Rasim 'Sen anlamazsın' diyerek elimden alıyordu. Parayı göndermezsem ondan kurtulamazdım. Rasim tarafından ben para cahili ilan edilmiştim. Para ortak hesaptaydı ama onu boşaltmış.”

Ayrıca siniri hakkında da açıklama yapan Nagehan Alçı şu sözleri söylemiştir.

“Kaç gece Rasim’in öfkesi dinmiyordu, elimde bıçakla salonda bana zarar vermesin diye beklediğimi biliyorum... Kardeşimin en küçük oğlu 17 Kasım 2017'de doğdu. O sabah ben ölüyordum. Rasim beni boğuyordu. Boğazıma yapıştı. Evin içinde bir sebep onun istediği şekilde davranmadım, öfkesi büyüdü. Boğazıma yapıştığında tavana bakıyor, nefes alamıyordum, Herhalde 5-10 saniyem var ama yeğenimin doğduğu ve çocuklarımın 4 yaşında olduğu zaman ölemem diye aklımdan geçiyordu.”

Rasim Ozan Kutahyali Kimdir 6

Rasim Ozan Kütahyalı Özel Hayatı

Sözleri ve karakteri ile öne çıkan Rasim Ozan Kütahyalı kimdir sorusunu cevaplarken özel hayatının da bu cevap içerisine almak gerekmektedir. Rasim Ozan Kütahyalı’nın gündemden düşmeyen özel hayatı hakkında merak edilenler şu şekildedir:

Rasim Ozan Kütahyalı Kaç Kez Evlendi?

Rasim Ozan Kütahyalı hayatı boyunca bir kez evlenmiştir.

Rasim Ozan Kütahyalı Sevgilisi Kim?

Rasim Ozan Kütahyalı 2023 yılındaki boşanmasından sonra 2024 yılının Mayıs ayında yeni ilişkisi ile gündeme gelmiştir. Yeni sevgilisinin Pınar Ayaz isminde bir pilates antrenörü olduğu bilinmektedir.

Rasim Ozan Kutahyali Kimdir 4

Rasim Ozan Kütahyalı Eski Eşi

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir sorusu kadar merak edilen bir diğer konu da eski eşidir.

Boşanmalarına kadar 13 yıl Rasim Ozan Kütahyalı ile beraber olan Nagehan Alçı okuyucuların araştırdığı bir isim olmuştur.

Nagehan Alçı Kimdir?

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir sorusu kadar merak edilen Nagehan Alçı hakkında şunları söylemek mümkündür:

13 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Erkek Lisesinden mezun oldu. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde öğrenim görmüştür. Gazetecilik hayatına Hürriyet gazetesinde başlamıştır. Daha sonra 32. Gün Programı ve Avusturya’da devam etmiştir.

700 TL yevmiye ile yapılan zorlu hasat pazarda 5 TL’den alıcı buluyor 700 TL yevmiye ile yapılan zorlu hasat pazarda 5 TL’den alıcı buluyor

Çeşitli programlarda ve kanallarda yer alan Nagehan Alçı Almanca ve İspanyolca biliyor. Az derecede de Fransızca ve Arapça bilmektedir. 2010 yılında Rasim Ozan Kütahyalı ile evlenen Nagehan Alçı’nın nu evlilikten iki kızı olmuştur. Çift 2023 yılında boşanmıştır.

Rasim Ozan Kütahyalı Neden Ayrıldı?

Rasim Ozan Kütahyalı ile anlaşmalı olarak boşanan Nagehan Alçı 13 yıllık evlilik hayatı boyunca fiziksel, duygusal ve ekonomik şiddete maruz kaldığını iddia etmiştir.

Kaynak: HABER MERKEZİ