Bir yandan saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Rüştü Peker diğer yandan Kepez'e kazandıracakları hizmetlerin projelerini hazırlıyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ile Kepez Belediye Başkan adayı olarak kendi adını açıklamasının ardından hiçbir aksama olmaması adına var güçleri ile çalıştıklarını dile getiren Rüştü Peker, "Kararlıyız, hazırız, geliyoruz" dedi.

KEPEZ VE BÜYÜKŞEHİR'İN ADRESİ BELLİ

AK Parti Kepez Belediye Başkan a. Adayı Rüştü Peker, "Tam 15 yıl boşunca Kepezimize en iyi şekilde hizmet eden Hakan Tütüncü başkanımızı değerli hemşerilerimizle birlikte Büyükşehir'e taşıyacağız. Bunun için biliyoruz ki Kepez çok önemli. Bizler bunun bilincindeyiz ve hem Kepez’in hem de Büyükşehir'in altın çağı olması adına Allah'ın izni ile 31 Mart'ta sandıkları patlatarak birilerinin hiç beklemediği bir zafer elde edeceğiz" ifadelerini kullandı.

HİZMET DEMEK AK PARTİ DEMEKTİR

31 Mart'ın, eser ve hizmet belediyeciliğinin yükselişinin sembolü olacağını dile getiren Rüştü Peker, "Türkiye bilir ki hizmet demek AK Parti demektir. 31 Mart'ta Kepezli hemşerilerimizin bizlere vereceği desteği sahada görüyoruz. Bizler onlardan aldığımız enerji ve sevgi ile yorgunluğumuzu bir anda unutuyor Kepez için çalışmaya devam ediyoruz. Projelerimizi üretiyoruz. Ekibimizle birlikte çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Başkan Köleoğlu aday tanıtım toplantısında bulundu Başkan Köleoğlu aday tanıtım toplantısında bulundu

KAVUŞMAYA AZ KALDI KEPEZ

Adaylığımızın açıklanmasının ardından hem AK Parti hem MHP teşkilatları ile birlikte bu kez daha güçlü bir şekilde sahada olacaklarını söyleyen Rüştü Peker, "Bizler Kepezimize ve Antalya’mıza güzel ve kalıcı eserler bırakmak istiyoruz. Hemşerilerimizin hayatını kolaylaştırarak Kepez'i sadece Türkiye'deki değil dünyadaki diğer şehirlerin de örnek alacağı bir yer haline getirmek için çalışacağız. Kavuşmaya az kaldı Kepez" diye konuştu. BÜLTEN

Kaynak: bülten