Antalya’da beklenen yağışların gerçekleşmemesi üzerine vatandaşlar büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yayınladığı hava durumu raporu ile sıcak hava dalgasının yeniden Antalya’yı etkisi altına alacağını açıkladı. Nemli ve bunaltıcı havaların geri geleceğini açıklayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü yayınladığı hava durumu raporu ise merak konusu oldu. Peki Antalya’da 6 Temmuz Cumartesi günü (yarın) hava nasıl olacak? Antalya’nın ilçelerinde yarın hava kaç derece olacak?

ANTALYA 6 TEMMUZ HAVA DURUMU

Antalya 6 Temmuz Hava Durumu (4) (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 6 Temmuz Cumartesi günü parçalı bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 6 Temmuz Cumartesi günü güneşli bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 6 Temmuz Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 6 Temmuz Cumartesi günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 6 Temmuz Cumartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 6 Temmuz Cumartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

Antalya 6 Temmuz Hava Durumu (1) (Small)

FİNİKE

Finike’de 6 Temmuz Cumartesi günü parçalı bulutlu bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 6 Temmuz Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

Ruslar akın akın ülkesine döndü Antalya’da evler elde kaldı Ruslar akın akın ülkesine döndü Antalya’da evler elde kaldı

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 6 Temmuz Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 6 Temmuz Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 6 Temmuz Cumartesi günü az bulutlu bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya 6 Temmuz Hava Durumu (2) (Small)

KEMER

Kemer’de d6 Temmuz Cumartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 6 Temmuz Cumartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 6 Temmuz Cumartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

Antalya 6 Temmuz Hava Durumu (3) (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’de 6 Temmuz Cumartesi günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 6 Temmuz Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 6 Temmuz Cumartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 6 Temmuz Cumartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

SERİK

Serik’te 6 Temmuz Cumartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN