70 yaşında Antalya’ya madalyalarla döndü.. Antalyasporlu Orhan Ayan’dan 4 madalya rekoru 70 yaşında Antalya’ya madalyalarla döndü.. Antalyasporlu Orhan Ayan’dan 4 madalya rekoru

Ligde kalma mücadelesi veren Çağdaş Bodrum, deplasmanda daha önce ligden düşmesi garantilenen Samsunspor’a konuk oluyor. Ligde aldığı 28 puan ile ligin bitimine 5 hafta kala düşmeyi garantileyen Samsunspor prestij maçına çıkıyor.

Çağdaş Bodrum için ise bu karşılaşma ölüm kalım maçı. 32 puanı bulunan Ege temsilcisi bu maçı mutlaka kazanmak zorunda. Çağdaş Bodrum’un yanı sıra düşme hattını da  yakından ilgilendiren karşılaşma ne zaman oynanacak, saat kaçta başlayacak, canlı yayın var mı?

Samsun Basket Kume Dustu (Small)

MAÇIN CANLI YAYIN BİLGİLERİ

Basketbol Süper Ligi maçı, 05 Nisan Cuma günü saat 18:00'da başlayacak. Maç, Türkiye'de Bein Sports 5, beIN Sports Haber ve beIN Sports Tod TV kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

Bein Sports 5, Digiturk 81, Kablo TV 236 numaralı kanallar üzerinden ve Türksat uydusu ile internet üzerinden şifreli olarak izlenebilecek. beIN Sports Haber ise Digiturk 85, Kablo TV 223 numaralı kanallar üzerinden ve Türksat uydusu ile internet üzerinden şifresiz olarak izlenebilecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ