Antalya’da tarihi karar… Başkan Kocagöz’ün kaderi belli oluyor... Antalya’da tarihi karar… Başkan Kocagöz’ün kaderi belli oluyor...

Antalya geçtiğimiz haftalarda sel felaketi yaşamıştı. Felaketin ardından yaralarını sarmaya çalışan Antalyalılar sık sık hava durumunu kontrol ediyor. Meydana gelebilecek herhangi bir yağmura önlem almak isteyen vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün açıkladığı hava durumu raporunu takip ediyor. Gök gürültülü sağanak yağışın beklendiği Antalya’da haftalık hava durumu raporu yayınlandı. Peki Antalya’da hangi günler yağış olacak, Antalya hava durumu nasıl olacak? İşte merak edilen bütün ayrıntılar…

Antalya Yagmur-3

ANTALYA’DA BUGÜN HAVA NASIL OLACAK?

Antalya haftaya çok bulutlu bir havayla başladı. Bugün çok bulutlu bir havanın hakim olacağı Antalya’da en düşük sıcaklık 12 derece olacakken en yüksek sıcaklık ise 19 derece olacak.

ANTALYA’DA BU HAFTA HAVA NASIL OLACAK?

Antalya’yı bugün çok bulutlu bir hava bekliyor. 5 Mart Salı günü ise gök gürültülü sağanak yağış görülecek. En düşük sıcaklık 13 derece en yüksek 19 derece olacak.

Antalya’da 6 Mart Çarşamba günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 13 derece en yüksek sıcaklık 17 derece olacak.

Antalya Hava Durumu

Antalya’da 7 Mart Perşembe günü parçalı bulutlu hava hakim olurken en düşük sıcaklık 12 derece en yüksek sıcaklık ise 21 derece olacak.

8 Mart Cuma günü tekrar sağanak yağışa teslim olan Antalya’da en düşük sıcaklık 11 derece en yüksek sıcaklık ise 18 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN