2006-2010 yılları arasında ekrana gelen "Selena" dizisi, Türk televizyonunda iz bırakan fantastik komedi yapımlarından biriydi. Selena karakteri, Aykar ailesinin üç çocuğuna yardım eden bir peri olarak büyük beğeni topladı. Bu dizide Selin karakterine hayat veren Cansu Demirci, sevilen yapımda önemli bir rol üstlendi.

Selena.jpg

Survivor Damla Can’ın annesini görenler şaşkın, kızıyla olan benzerliği yok artık dedirtti, İşte Damla’nın o güzel annesi Survivor Damla Can’ın annesini görenler şaşkın, kızıyla olan benzerliği yok artık dedirtti, İşte Damla’nın o güzel annesi

Cansu Demirci, 25 Nisan 1992'de İstanbul'da doğdu. Eğitim hayatına St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu'nda başladı ve ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Daha sonra Almanya'da Jacobs Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine "Sihirli Annem" dizisinde konuk oyuncu olarak adım atan Demirci, "Selena" dizisindeki performansıyla tanındı.

"Selena" dizisinin ardından Cansu Demirci, ekranlarda daha az görünmeye başladı ve son olarak 2017 yılında "Kırgın Çiçekler" dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Demirci, özel hayatını medyadan uzak yaşamayı tercih ediyor ve şu anda yurt dışında yaşıyor.

Dilara Kurtulmus

Son günlerde sosyal medyada dolaşan videolar ve paylaşımlar, Cansu Demirci'nin öldüğü iddialarını gündeme getirdi. Ancak, bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Oyuncunun meslektaşı Dilara Kurtulmuş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bu tür haberlerin asılsız olduğunu ve söz konusu videoların kendisine ait olmadığını belirtti.

Kaynak: HABER MERKEZİ