Birden fazla dizi ve sinemada yer olan ünlü oyuncu atv’nin efsane dizisi Sen Anlata Karadeniz’le büyük bir çıkış yakaladı. Her hafta yayınlan bölümlerinde reyting rekorları kıran ve seyirciyi ekrana kilitleyen efsane dizide kötü karakter olan Vedat’a hayat vermişti. Başarılı performansıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başaran ünlü oyuncu şimdilerde kendi gibi ünlü olan eski sevgilisini görenleri şaşırttı. Gündemde yerini aldı. Bakın eski sevgilisi kim çıktı.

ESKİ SEVGİLİSİ KENDİSİ GİBİ ÜNLÜ BİRİ

Sen Anlat Karadeniz'in kötü karakterlerinden Vedat'ı canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu, sadece oyunculuğuyla değil, aşk hayatıyla da gündeme gelmeye devam ediyor. Ünlü oyuncunun geçmiş ilişkileri, hayranlarını oldukça şaşırtacak bir gerçeği gün yüzüne çıkardı. Ünlü oyuncunun bir dönem dolu dizgin aşk yaşadığı eski sevgilisi kendisi gibi ünlü oyuncu olduğu anlaşıldı.

Basarili Oyuncu Mehmet Ali Nuroglu Sessiz 15678504 5445 Amp

Ajda Pekkan bayramda sahne aldı, Süperstar şıklığı ve performansıyla büyüledi Ajda Pekkan bayramda sahne aldı, Süperstar şıklığı ve performansıyla büyüledi

İŞTE O ÜNLÜ ESKİ SEVGİLİ

Mehmet Ali Nuroğlu'nun eski sevgilisinin kim olduğunu öğrenenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Meğerse ünlü oyuncunun eski sevgilisi, Kaçak Gelinler dizisinin yıldızı olduğu duyanalar gözlerine inanamadı.

Selim Sekercı Aa

Yaza damgasını vuran dizilerden biri olan kaçak gelinlerde adından söz ettiren ünlü ve güzel oyuncu Selin Şekerci’den başkası değildi. Görenleri hayrete düşüren ikilinin bir dönem magazin gündemine bomba gibi düştü. Oldukça merak uyandıran dönemin ünlü çifti ayrılmaları da gündem olmuştu.

Selın Sekercı Bb

MEHMET ALİ NUROĞLU EVLİ Mİ?

2 kez evlilik yapan ve şu anda Berrin Ağırbaş ile evli olan Mehmet Ali Nuroğlu'nun geçmişteki ilişkisi, hayranlarını oldukça şaşırttı.

Mehmet Alı Bb

Ünlü oyuncunun eski sevgilisiyle ilişkisi ve geçmişteki evlilikleri, hayranlarını ve sevenlerini şaşırtırken, Mehmet Ali Nuroğlu'nun özel hayatıyla ilgili merak uyandırdı.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç