Yeni sezonda Halis Ağa'nın kızı Nükheti ve torununu konağına davet etmesiyle diziye katılan Taro Emir Tekin, "Kaya" karakterine hayat veriyor. Yalı Çapkını dizisinde yer alan ve Kaya karakterine hayat veren Tekin'in rolü kadar özel hayatı da merak ediliyor. Ünlü anne ve babanın oğlu olmasının yanı sıra oyunculuk kariyeri ile tanınan Taro Emir Tekin'le ilgili ilginç bilgiler haberimizde yer alıyor.

Taroemirtekin

YALI ÇAPKINI'NDA NELER OLDU?

Yalı Çapkını'nın son bölümünde; Ferit ve Abidin silah sesi ile sarsıldı. Akın ve adamları Seyran'ı kaçırırken Ferit konaktan çıkıp arabaya yetişmeye çalıştı ancak başaramadı. Hatice ve Halis olanları öğrenince; Suna da babasına Seyran'ın kaçırıldığını haber verdi. O sırada Ece'nin korktuğunu gören Seyran, kararlı bir şekilde Akın'a Ece'yi bırakmasını söyledi. Seyran'ın kaçırıldığını öğrenen Kazım, Korhan ailesinin konağına gitti. Korhan'ın ailesinin kızlarını koruyamaması üzerine Kazım'ın gösterdiği sert tepki gergin anlara neden oldu.

Taroemir

Aşk-ı Memnu Senaristi Ece Yörenç Kimdir? Dizileri Neler? Ece Yörenç'in Oğlu Kimdir? Aşk-ı Memnu Senaristi Ece Yörenç Kimdir? Dizileri Neler? Ece Yörenç'in Oğlu Kimdir?

Bu durum Halis Ağa ile Ferit arasında büyük bir anlaşmazlığın fitilini ateşledi. İfakat'ın beklenmedik bir şekilde yakalanması Gülgün'e aradığı fırsatı verdi. Gülgün yıllardır almak istediği intikamı sonunda almış oldu ve İfakat'ı yalıdan attı. Yalıçapkını hayranları Seyran'ın akıbetini merakla bekliyor. Ferit'in büyük çabası ve operasyonu Seyran'ı kurtarmaya yetecek mi? Bütün cevaplar 19 Nisan Cuma günü Star TV'de yayınlanacak olan yeni bölümde verilecek

Taroemirtekin

TARO EMİR TEKİN KİMDİR?

Taro Emir Tekin, 15 Haziran 1997'de İstanbul'da doğdu. Sadakatsiz ve Bir Peri Masalı adlı dizilerdeki performansıyla tanınan Tekin, Oxford Drama Okulu'nda drama eğitimi aldı. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam ve eski futbolcu Metin Tekin'in oğlu olan Tekin, henüz çocuk yaşta oyunculuk eğitimleri almaya başladı. Cambridge Görsel ve Sahne Sanatları Okulu'nu tamamladı.

taro emir

Daha sonra RADA Vakfı kursuna katıldı ve çalışmalarına Oxford School of Drama'nın tiyatro bölümünde devam etti. Bir süre İngiltere'de yaşamını sürdüren Tekin daha sonra Türkiye'ye yerleşti ve burada oyunculuk hayatına giriş yaptı. İlk olarak 2020 yılında Netflix dizisi Rise of Empires'da yer alan Tekin, daha sonra BluTV yapımı Çıplak adlı internet dizisinde Bulut karakterini canlandırmıştır.

2020-2022 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan Sadakatsız dizisinde Selçuk Dağcı karakterini canlandırdı ve bu rolle tanınmayı başardı. Son olarak Bir Peri Masalı dizisinde Onur Köksal rolünü canlandıran oyuncu şimdilerde Star TV' yayınlanan Yalı Çapkını adlı dizide rol alıyor.

Muhabir: STAJER MUHABİR SİBEL YEŞİL