Seyhan Belediyesi tarafından düzenlenen Seyhan Belediye Başkanlık Kupası Futbol Turnuvası sona erdi. Yedi takımın yer aldığı turnuva eleme usulü karşılaşmalarla oynandı. Turnuva finalinde Yapı Meslekspor Kulübü ve Deveci Gençlikspor karşı karşıya geldi. Yapı Meslekspor Kulübü’nü penaltı atışları sonucu ile yenen Deveci Gençlikspor kupanın sahibi oldu.

“FİNALE YAKIŞIR BİR MÜSABAKA”
Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Muharrem Gülergin Stadı’nda oynanan final karşılaşmasını izledi. Deveci Gençlikspor Kulübü’ne ve Yapı Meslekspor Kulübü’ne kupalarını takdim eden Başkan Akay, “Finale yakışır bir müsabaka izledik. Turnuvada yer alan tüm takımlarımızı kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/10/ADANA-SEYHAN-BELEDIYESI-FUTBOL-KUPA-FINAL-KARSILASMAS-1-Small.jpg SEYHAN’DA KUPA HEYECANI 1

DESTEĞE DEVAM
Akay, göreve geldikleri ilk günden bu yana amatör spor kulüplerine tesis, ulaşım ve ayni-nakdi olmak üzere imkanlar dahilinde destek olduklarını, olmaya da devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Turnuvada birinci olan Deveci Gençlikspor kulübü ile ikinci olan Yapı Meslekspor Kulübü’nün temsilcileri ise böyle bir organizasyonun düzenlenmesinde desteğini esirgemeyen Akay’a teşekkür ettiler.
Bu arada, Seyhan Belediye Başkanlığı Kupası Futbol Turnuvası’nda birinci olan Deveci Gençlikspor Kulübü ile Çukurova’da düzenlenen turnuvada birinci olan Cihangirspor kulübü arasında 9 Ekim Pazartesi günü Çukurova Stadı’nda saat:19.00’da Süper Kupa müsabakası oynanacak. İHA