Aşk hayatıyla gündeme oturan ve güzelliğiyle baş döndüren oyuncu Aslı Turanlı, ünlü şef Somer Sivrioğlu ile öpüşürken yakalandı. Sabaha kadar sarmaş dolaş eğlencenin dibini vuran ikili sonrasında Etiler’de bir çorbacıda hem karınlarını hem de ruhlarını doyurdular. Çorba eşliğinde birbirini öpücüğe boğan ikili sabahı karşıladı.

Nuri Alço’dan güzel haber geldi, Sağlık durumu nasıl, 72 yaşındaki Alço’dan bayram mesajı Nuri Alço’dan güzel haber geldi, Sağlık durumu nasıl, 72 yaşındaki Alço’dan bayram mesajı

Soner5

TESELLİ ETKİLİ ÖPÜCÜK!

Yakın temaslarıyla dikkat çeken ikili, göz yaşlarına boğulan Aslı Turanlı’yı Somer şef teselli etti. 2 saate yakın çorbacıda takılan ikili mekanı sabaha karşı terk etti. Mekan çıkışında gazetecileri gören Turanlı ve Sivrioğlu, panik dolu anlar yaşadı. Sorularla gerginleşen ikili, "İşinizi doğru yapın ne aşkı?" diyerek gazetecilere gör de inanma dedirtti.

Soner4

SOMER SİVRİOĞLU KİM?

Somer Sivrioğlu, 25 Mayıs 1971'de İstanbul'da doğdu. Şef, restoran işletmecisi ve aynı zamanda sunucudur. Somer Sivrioğlu 1996 yılına kadar Türkiye'de yaşadı. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Fakültesi'nden mezun olduktan sonra yüksek lisansını tamamladı. 24 yaşındayken yüksek lisans ve akademik kariyer yapmak üzere 1995 yılında Avustralya'ya gitti. Yöneticilik kariyerine ilk adımını Avustralya'daki yüksek lisans eğitimi sırasında attı.

Soner3

Restoran çıkışının ardından Sidney'de Türk lezzetleri sunan kendi restoranını açtı. MasterChef Avustralya'ya konuk jüri üyesi olarak katıldı. 2015 yılında Anadolu: Yerel Mutfakta Bir Macera kitabını David Dale ile birlikte yazdı. 2018 yılından bu yana TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yemek yarışmasında jüri üyeliği yapmaktadır. 2001 yılında Aslı Sencer ile evlendi. İki çocuk babası olup 2021 yılında eşinden boşanmıştır.

Muhabir: STAJYER MUHABİR ARZU KAYNAK