Halk TV'de sabah haberlerini sunan ünlü gazeteci İsmail Küçükkaya'nın annesi Halise Küçükkaya'nın Antalya'da girdiği denizde boğularak öldüğü iddia edildi.

Haber, Akdeniz Bülten isimli internet sitesinde yayınlandı. Haberde; "Akdeniz Antalya’da bulunan bir 5 yıldızlı otelde, sahilde bir kadının cansız bedeni bulundu. Olay yerinde yapılan ilk incelemelerin ardından hayatını kaybeden kadının kimliği henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak ölen kişinin ünlü haber spikeri İsmail Küçükkaya’nın annesi olduğu iddia ediliyor.

Dünya kilosu 100 TL olan Mersin meyvesinin peşinde Dünya kilosu 100 TL olan Mersin meyvesinin peşinde

Otel yetkilileri ve olay yerine çağrılan ambulans ekibi, kadının cansız bedenini alarak gerekli birimlere bilgi verdi. Şu anda olayla ilgili resmi açıklamalar bekleniyor ve soruşturma devam ediyor.

Ozgur Ozel Aciklama (Small)

CHP GENEL BAŞKANI'NDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Öte yandan CHP Genel Başkanı Özgür Özel sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayınlayarak, "Değerli gazeteci İsmail Küçüükkaya'nın annesi Halise Küçükkaya'nın Antalya'da yaşamını yitirdiğini üzülerek öğrendim. Halise Küçükkaya'ya Allahtan rahmet, Küçükkaya ailesine başsağlığı ve sabı diliyorum." dedi.

EKİBİ YALANLADI

Öte yandan İsmail Küçükkaya'nın ekibi olayı yayınlayarak, "Sabahtan beri telefon alıyoruz. Ancak böyle bir durum yok" dediler. Ancak sonrada ekibi de olayı doğrulayarak, "Çok üzgünüz" dediler. Halise Küçükaya'nın tatilini Miracle Resort Hotel'de tatilini geçirdiği ve sabah 9.00 sıralarında cansız bedenine ulaşıldığı öğrenildi.  Emniyetten konuyla ilgili açıklama bekleniyor.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA