Kadrosunda önemli oyuncuları barındıran Bahar dizisinin başrolünde Demet Evgar yer alıyor. Aile ilişkileri, ikili ilişkiler üzerine farklı bir hikâye sunan dizi kısa sürede büyük ilgi topladı.

BAHAR DİZİSİ HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Bahar dizisi kadrosunda Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya Füsun Demirel gibi ünlü isimler yer alıyor.  Seyircilerin yeni bölümünü merakla beklediği Bahar dizisi, Show Tv’de perşembe günleri yayınlanacak.

BAHAR DİZİSİ GERÇEK Mİ KURGU MU?

Reytinglerde önemli başarı elde eden Bahar Dizisi bir Kore yapımından uyarlanmıştır. Doctor Cha isimli Kore dizisinden uyarlanan Bahar, dikkat çeken diziler arasında yerini aldı. Dizi, aile ve insan ilişkilerini farklı bir bakışla yorumluyor.

Bahar Dizisi Hangi Gün

BAHAR DİZİSİ NE ANLATIYOR?

Dizinin ana karakteri Bahar, ölümle karşı karşıya gelir. Bu süreçte dışarıdan mükemmel görünen eşi ve ailesinin bambaşka bir yüzüyle karşılaşır. Bahar’ın başına gelen hastalık aile ilişkilerini tümüyle değiştirir. Bahar’ın hastalığı ve aile ilişkileri ortaya trajikomik bir hikâye çıkarır. Bahar’ın Evren ile karşılaşması hayatının dinamiklerini değiştirecek.

Bahar Dizisi Gorsel

Zeynep Bastık’ın yeni aşkı Survivor’dan çıktı.. Oyuncu Serkay Tütüncü ile Zeynep Bastık’tan samimi görüntüler Zeynep Bastık’ın yeni aşkı Survivor’dan çıktı.. Oyuncu Serkay Tütüncü ile Zeynep Bastık’tan samimi görüntüler

BAHAR DİZİSİ ÖNCEKİ BÖLÜMLERDE NE OLDU?

Bahar dizisinin önceki bölümünde Bahar’ın hastalığını aşıp yeniden doğduğu bir dönem başladı. Bahar’ın hastalığı atlatması, yakınları tarafından büyük sevinçle karşılandı. Bahar, hayatının sonraki dönemlerine yönelik yaptığı açıklamalarla ailesini tedirgin etti. Bahar tüm dengeleri sarsacak planlar yaptı. Bu süreçte en büyük desteği Evren verdi.

Muhabir: STAJER MUHABİR REMZİYE KAYA