FB Sivas (Canlı) veren kanal hangisi, nereden izlenir (22 Nisan) Sivas-Fenerbahçe yayın bilgisi ve saati FB Sivas (Canlı) veren kanal hangisi, nereden izlenir (22 Nisan) Sivas-Fenerbahçe yayın bilgisi ve saati

2 Nisan günü gerçekleştirilen Fenerbahçe genel kurul toplantısında Ali Koç ; "Süper Kupa'yla alakalı iki opsiyonumuz var: hiç çıkmamak veya U-19'la çıkmak. Büyüklerimizden aldığımız görüş radikal bir tepki olacaksa Süper Kupa'da olmalı görüşü. Ben de buna katılıyorum." dedi.

Süper Kupa'da eğer bir takım final maçına çıkmazsa veya çıkmayı reddederse, genellikle diğer takım hükmen galip ilan edilir ve kupanın sahibi olur. Bu durum, organizasyonun kurallarında genellikle belirtilir. 

Dolayısıyla, eğer Fenerbahçe final maçına çıkmazsa, Galatasaray hükmen galip ilan edilerek kupanın sahibi olabilir. Ancak, kesin kararlar ve detaylar organizasyonun kurallarına göre belirlenir ve bu kurallar organizatör tarafından önceden duyurulur. 

TFF'nin son dakika açıklamasına göre, 2023 Turkcell Süper Kupa finali Galatasaray ile Fenerbahçearasında oynanacak. Maç, 7 Nisan 2024 Pazar günü, saat 21.30'da Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu'nda gerçekleştirilecek. 

Kaynak: HABER MERKEZİ