Survivor All Star birleşme partisi heyecanı başlarken tüm gözler Acun Ilıcalı'nın açıkladığı tarihe çevrildi. Pistlerdeki zorlu yarışı kazanarak finale kalmayı başaran yarışmacılar, Survivor buluşma partisine de katılmaya hak kazanacak. Ekranlarda eğlenceli anların yaşanacağı gecede, mavi ve kırmızı takımlı yarışmacılar bireysel olarak şampiyonluk için yarışacak. Peki Survivor All Star Birleşme Partisi 2024 ne zaman? Survivor'da takımlar karışacak mı?

Survivor 2024 Yarismasi

SURVIVOR BULUŞMA PARTİSİ NE ZAMAN?

Tatil haftası öncesinde Acun Ilıcalı, yarışmacılara yeniden bir araya gelme partisinin müjdesini verdi. Acun Lıcalı, 21 Nisan'da birleşme olacağını söyledi ve şunları ifade etti. “Tatilde iletişim için bir ödüle yer vermedik, bunun nedeni de bayramın hepimiz için çok özel olması ve bu nedenle tüm yarışmacılarımıza mesaj atma hakkını veriyoruz. Her biri 3'er dakika mesajlaşacaksınız ve bunu en azından ailenizle birlikte yapacaksınız. dedi.

0X0 Survivor Kim Elendi Eleme Duellosunda Sok Aciklama Tv8 Ile 25 Ocak Survivor Odul Oyununu Kim Kazandi

SURVİVOR'DA TAKIMLAR KARŞILAŞACAK MI?

Kırmızı-lacivertli takımlarda yarışmacı sayısı azaldıkça takımlar finale doğru birleşiyor ve bireysel maçlar başlıyor.

2024’te Evlenecek Burçlar: 2024 Bitmeden Nikah Masasına Oturacak 4 Burç! 2024’te Evlenecek Burçlar: 2024 Bitmeden Nikah Masasına Oturacak 4 Burç!

Ancak Acun Ilıcalı bu yıl Survivor All Star'da takımların birleşeceği tarihi henüz açıklamadı. Partinin ardından takımların bir araya gelmesi bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ