Survivor'da her sene olduğu gibi bu yıl da birleşme partisi için heyecan devam ediyor. Birleşme partisine sıkı bir Survivor izleyicisi Demet Akalın'ı davet eden Acun Ilıcalı, iddialı bir bölümle bu partiyi ekranlara taşımaya hazırlanırken, birleşme partisinden ilk fragman geldi. Yarışmacılar Birleşme partisinde önce yarışmacılar makyajlarını yapıp tıraş olup, yemek yedi. 

3679491 C86C5Ee0442Dd05C34596B66258867Bc 640X640

Düzenlenen şarkı yarışmasında Batuhan Karacakaya "Fındık Kıran" şarkısını söyleyedi, Avatar Atakan Mavişim Mavi, Hilmi Cem ise Bir Başıma şarkılarını seslendirdi. Sercan'ın sesi Demet Akalın'ın dikkatini çekti. Ayrıca geçen seneye oranla Nefise'nin bu sene hem kıyafeti hem sesi izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Nagihan da Demet Akalın'ın şarkısıyla geceye damgasını vurdu ancak Özgür'ün performansı herkesi etkiledi.

SURVİVOR ŞARKI YARIŞMASINI KİM KAZANDI?

Survivor All Star 2024 birleşme partisinin heyecan dolu anları arasında ödülün de sahibi belli oldu. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, büyük ödülün ne olduğunu açıkladı. Yarışmanın kazananı, bir sonraki sezonda yarışmaya misafir olarak katılma şansını kazandı. Bu ayrıcalıklı hak, yarışmacı için gelecek sezonun önemli bir parçası olacak.

Survivor birleşme partisinde gecenin birincisi, jüri oylarıyla belirlendiği gibi, bir diğer birinci ise Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesabında düzenlenen ankette belirlenecek. Gecenin en yüksek puan toplayan dört performansı ise tekrar sahne aldı. Heyecan dolu anlarla dolu gece, iki birincinin belirlenmesiyle zirveye ulaştı.

Bu isimler sırasıyla

Batuhan

Ogeday

Bir zamanlar tek hayali basketbol ve NBA olan Aşkı- Memnu’nun Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ kimdir? Bir zamanlar tek hayali basketbol ve NBA olan Aşkı- Memnu’nun Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Özgür

Berna

Survivor birleşme partisi şarkı yarışmasında kazanan isim belli oldu. İlk sırayı 26 puanla Özgür elde ederken, ikinci sırayı 24 puanla Berna, üçüncü sırayı 20 puanla Batuhan ve dördüncü sırayı ise 19 puanla Ogeday aldı. Bu sonuçlarla birlikte, geceye damgasını vuran performansların ardından şarkı yarışmasının galibi Özgür oldu.

6624360A63198A575D9Bba35.Jpg

SURVİVOR ŞARKI YARIŞMASINDA ALEYNA VE FURKAN YOK!

Yarışmada Aleyna ve Furkan yer almayacak, çünkü özel hayatlarında şarkıcı oldukları için yeni çıkan şarkılarını bu gecede seslendirecekler.

Şarkı yarışması sonrası Demet Akalın konser verecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ