Survivor her bölümü ile izleyicisini ekranlara kilitleyen yarışmada kimin elendiği belli oldu. Nefes kesen ödül oyununda kırmızı takım olağanüstü bir performans ile şişte tavuk piliç ödülünü kazanmaya hak kazandı. Oldukça zorlu bir oyunun ardından ödülü kazanan mavi takım kıyasıya bir mücadele verdi.

Haluk Levent'in Eski Eşi Neslin Yonarlar Kimdir? Ne İş Yapıyor? Kaç Yaşında? Haluk Levent'in Çocuğu Var Mı? Haluk Levent'in Eski Eşi Neslin Yonarlar Kimdir? Ne İş Yapıyor? Kaç Yaşında? Haluk Levent'in Çocuğu Var Mı?

Brezilyalı eski futbolcu Ronaldinho, Survivor’a konuk olarak yarışmacıları ve seyircileri heyecanlandırıd. Yarışmacılar ile ayak voleybolu oynayan Ronaldinho, yarışmaya renk kattı. Ronaldinho ve Acun Ilıcalı, Sercan ve Yasin’e karşı mücadele verdi. Maç sonucu ise 15-12 skorla Ronaldinho ve Acun Ilıcalı’nın galibiyeti oldu.

SON ELEME ADAYI KİM?

Geçtiğimiz günlerde 3 eleme adayı belli olmuştu. Son eleme adayı ise 7 oy alarak Dora oldu. Son eleme adayının da belli olmasıyla eşleşmeler belirlendi. Haftanın 3. Eleme adayı ise Bozok olmuştu.

Survivor Bozok

2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın 2. Eleme adayı için kırmızı takımda konsey toplanmıştı. Konseyde yarışmacılar eleme adayları için oy kullandı. Eşitlik olması durumunda Merve takım kaptanı olarak seçilmişti. Oyların kullanılmasının ardından 7 oy Sercan’a ve 7 oy Mustafa Kemal’e verildiği açıklandı. Takım kaptanı olan Merve ise haftanın 2. Eleme adayı için Mustafa Kemal’i seçti.

Survivor Mustafa Kemal Kurt Kimdir Kac Yasinda Nereli

HANGİ ELEME ADAYI ELENDİ?

Haftanın eleme adaylarının belli olmasıyla beraber eşleşmeler yapıldı. Haftanın 4. Eleme adayı olarak 7 oy alarak Dora son eleme adayı oldu. Yapılan düellonun ardından Dora Survivor All Star’a veda etti.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN